Pirmo turo dvikovoje „Rūdupis“ svečiuose nugalėjo Groningeno „GasTerra Flames“ klubą iš Olandijos rezultatu 82:77, o tuo tarpu „Aris“ klubas pralaimėjo čekų Nymburko ČEZ ekipai 55:64.

Antradienį antrame ture C grupėje Nymburko klubas namuose 93:60 (17:20, 24:14, 24:21, 28:5) nugalėjo „GasTerra Flames“ krepšininkus. Čekų ekipa tapo vienvaldžiais grupės lyderiais.

ČEZ komandai Tre Simonsas ir Adrianas Abramsas pelnė po 18, Mike'as Lenzly, Lamayne'as Wilsonas ir Pavelas Pumprla - po 12 taškų.

„GasTerra Flames“ klubui Davidas Bellas pelnė 18, Alexanderis Wesby - 11, Sergio De Randamie ir Thomas Koenis po 6 taškus.

Rungtynės

Pirmoje rungtynių pusėje vyko itin atkakli komanda ir nei viena ekipa nesugebėjo akivaizdžiai atitrūkti. „Rūdupis“ pradžioje atsiliko 2:6, bet paskui sužaidė labai sėkmingą atkarpą 9:0 ir pirmavo 11:6, o po pirmų 10 minučių žaidimo turėjo trijų taškų persvarą - 14:11.

Antrą ketvirtį tęsėsi atkaklus mūšis. Aikštės sąlyginiai šeimininkai, kiek geriau baigę kėlinio antrą pusę, į ilgąją pertrauką išėjo turėdami nedidelį pranašumą (27:24).

Nors trečią ketvirtį dvitaškiu pradėjo Gediminas Orelikas, graikai surengė spurtą 12:0 ir persvėrė santykį 29:36. Netrukus „Aris“ krepšininkai nutolo 37:49. Simas Buterlevičius dvitaškiu paskutinę kėlinio sekundę sugrąžino Prienų klubui viltį - 40:49.

Lemiamame ketvirtyje sąlygas diktavo svečiai iš Salonikų, kurie pirmavo dviženkle persvara 49:60. R. Daviso pastangomis graikai išsaugojo įgijo pranašumą. Rūdupis dar mėgino mažinti skirtumą, tačiau „Aris“ krepšininkai tvirtai kontroliavo žaidimo eigą ir iškovojo pirmą pergalę pirmenybėse sau itin palankiu 11 taškų skirtumu - 71:60.

„Rūdupis“ Saulius Kuzminskas (6 atk. kam., 3/9 dvitaškiai, 5/8 baudos) ir Adas Juškevičius (3/6 dvitaškiai, 1/5 tritaškiai, 2/2 baudos) po 11, Dainius Šalenga 10 (8 atk. kam., 3 rez. perdav., 1/3 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai, 2/2 baudos), Gintaras Kadžiulis 8, Aidas Viskontas ir Povilas Butkevičius (3 atk. kam.) po 6, Gediminas Orelikas 4 (2 atk. kam., 2 rez. perdav.), Simas Buterlevičius ir Justas Sinica po 2 taškus. Edgaras Želionis (03:19 min., 2 atk. kam., 0/1 tritaškiai) taškų nepelnė.

„Aris“: Samas Muldrow 16 (6 atk. kam., 4 blk., 5/7 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai), Dominicas Jamesas 14 (5 atk. kam.), 3 rez. perdav.), Dimitrios Tsaldaris 10 (5 atk. kam.), Christos Tapoutos 9, Ronaldas Davisas 8, Danas Mavraides 6, Giorgos Bogris 4, Sergio Keruschas ir Michalis Tsairelis po 2 taškus.