Mačą sėkmingiau pradėjo „Cavs“ ekipa, kurioje generalinio direktoriaus Chriso Granto asistentu dirba Žydrūnas Ilgauskas: šeimininkai išsiveržė į priekį 20:10 ir pirmavo iki antro kėlinio vidurio, kol tritaškiu rezultatą išlygino Jeremy Linas - 53:53.

Iki dvikovos pabaigos likus kiek daugiau nei vienai minutei (1 min. 8 sek.). „Rockets“ persvara tebuvo trys taškai (106:103), tačiau tada 6 taškus iš eilės pelnė Jamesas Hardenas ir Teksaso valstijos atstovai išsivežė dar vieną pergalę ir pagal jų skaičių susilygino su Vakarų konferencijos turnyro lentelėje penktoje vietoje esančiais Memfio „Grizzlies“ vyrais (20/10).

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose tradiciškai buvo J. Hardenas - 29 taškai ir net 7 perimti kamuoliai. 20 taškų pridėjo Jeremy Linas. Donatas Motiejūnas aikštelėje nepasirodė.

„Cavaliers“ komandoje, kaip įprasta, pirmu smuiku griežė Kyrie Irvingas, surinkęs 30 taškų.

Klivlando „Cavaliers“ (8/27) - Hjustono „Rockets“ (20/14) 104:112 (26:20, 24:34, 28:224, 26:34).

„Cavaliers“: Kyrie Irvingas 30, Alonzo Gee 18, Tristanas Thompsonas 14 (16 atk. kam.), Dionas Waitersas 13, Tyleris Zelleris 12, C. J. Milesas 9 taškai (1/6 tritaškiai).

„Rockets“: Jamesas Hardenas 29 (14/15 baudos, 7 perimti kam.), Jeremy Linas 20 (3/5 tritaškiai), Patrickas Pattersonas 15, Marcusas Morrisas ir Gregas Smithas po 11 taškų (5/5 dvitaškiai, 1/5 baudos, 11 atk. kam.).