Rungtynių pradžia turkams nežadėjo lengvos pergalės - žaidimas buvo apylygis ir po pirmo kėlinio rezultatas buvo lygus (25:25).

Vis dėlto antrą kėlinį kur kas sėkmingiau sužaidė „Fenerbahce Ulker“ krepšininkai, kurie prieš antrą rungtynių dalį jau turėjo 10 taškų persvarą (46:36).

Antra rungtynių pusė pagal buvo panašesnė į pirmą kėlinį - komandos demonstravo apylygį žaidimą, tačiau anksčiau įgytos turkų 10 taškų persvaros R. Kurtinaičio auklėtiniams panaikinti nepavyko ir jie patyrė pirmąjį pralaimėjimą (80:92).

„Fenerbahce Ulker“: Emiras Preldzičius 20, Bo McCalebbas 17, Omeras Onanas 15, Romainas Sato 12, Oguzas Savašas 11 taškų.

„Chimki“: Zoranas Planiničius 17 (8 rez. perd.), Kelvinas Riversas 14, Aleksejus Žukanenka 12, Krešimiras Lončaras 11, Sergejus Monia 10 taškų.

K.Kemzūros debiutą Eurolygoje apkartino pralaimėjimas prancūzams

Eurolygoje kaip vyriausiasis treneris debiutavo Kęstutis Kemzūra. Buvusio Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės stratego treniruojama Gdynės „Asseco Prokom“ ekipa iš Lenkijos Eurolygos B grupės rungtynėse išvykoje 74:81 (12:11 16:22 20:24 26:24) nusileido Šalono „Elan Chalon“ krepšininkams.

Rungtynės prasidėjo nerezultatyviai ir pirmą kėlinį vyko apylygis žaidimas. Vis tik tolimesnė rungtynių eiga nebuvo palanki K. Kemzūrai ir jo vadovaujamai ekipai - „Elan Chalon“ išsiveržė į priekį bei po truputį didino savo pranašumą, kuro Lenkijos ekipai panaikinti nepavyko.

„Elan Chalon“: Brionas Rushas (4 per. kam., 6 kld.) ir Ilianas Evtimovas po 17, Steedas Tchicamboudas 16 (5 atk. kam., 9 rez. perd.), Blake'as Schilbas 13 (3/10 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 5 atk. kam., 4 rez. perd. 4 per. kam.), Sheldenas Williamsas 8 taškai (9 atk. kam.).

„Asseco Prokom“: Lukaszas Koszarekas 14 (7 atk. kam., 4 rez. perd., 5 kld.), Mateuszas Ponitka 13, Frankas Robinsonas 12 (4 kld.), Julianas Khazzouh 11 (5 atk. kam., 4 kld.), Piotras Pamula 9, Adamas Hrycaniukas 8 (6 atk. kam.), Jerelas Blassingame'as 7 taškai (11 rez. perd., 7 kld.).

Eurolygos čempionai sezoną pradėjo pergalingai ir be M.Gecevičiaus

Pergalingai Eurolygos sezoną pradėjo čempionų titulą ginanti Pirėjo „Olympiakos“ ekipa, žaidusi be Martyno Gecevičiaus. Eurolygos ir Graikijos čempionai namuose vykusiose C grupes rungtynėse 85:81 (18:23, 30:14, 17:29, 20:15) nugalėjo Vitorijos „Caja Laboral“ klubą iš Ispanijos. M. Gecevičius šiame susitikime nuo atsarginių žaidėjų suolo nepakilo.

Abi komandos visų rungtynių metu keitėsi savo sėkmingomis ir nesėkmingomis atkarpomis, tačiau nugalėtojas sprendėsi ketvirtame kėlinyje.

Likus žaisti kiek mažiau nei 2 minutes, „Olympiakos“ ekipa savo pranašumą padidino iki 9 taškų (82:73) ir tuomet Thomaso Huertelio vedama „Caja Laboral“ komanda dar bandė gelbėtis. Vis tik laiko tam nepakako ir Eurolygos čempionai rungtynes baigė pergale 85:81.

Primename, kad tiek „Olympiakos“, tiek „Caja Laboral“ klubai yra Kauno „Žalgirio“ varžovai.

„Olympiakos“: Georgios Printezis 17, Vassilis Spanoulis 16 (6 kld.), Stratos Perperoglou 14, Pero Antičius 9 taškai. Martynas Gecevičius nežaidė.

„Caja Laboral“: Maciejus Lampe 18, Bradas Olesonas 13, Andresas Nocioni, Fernando San Emeterio (5 atk. kam.) ir Nemanja Bjelica (5 atk. kam.) po 11 taškų.

A.Bayneso vedama „Union Olimpija“ ekipa nugalėjo Kantu klubą

Pergale naują Eurolygos sezoną pradėjo Liublianos „Union Olimpija“ komanda, vedama buvusio Vilniaus „Lietuvos ryto“ aukštaūgio Arono Bayneso. Slovėnijos vicečempionė išvykoje 84:71 (20:17, 21:23, 18:13, 25:18) įveikė Kantu „Mapooro Cantu“ ekipą, kuri į Eurolygos reguliaraus sezono varžybas prasimušė laimėjusi atrankos turnyrą.

A. Baynes prie slovėnų pergalės prisidėjo 16 taškų ir 12 atkovotų kamuolių.

„Mapooro Cantu“: Pietro Aradori 16 (8 atk. kam.), Manučaras Markoišvili 13, Jeffas Brooksas 10 (6 atk. kam.), Maartenas Leunenas 7 taškai.

„Union Olimpija“: Dylanas Page'as 17, Aronas Baynesas 16 (12 atk. kam., 5 kld.), Sasu Salinas 15 (6 atk. kam.), Jaka Blažičius 12, Klemenas Prepeličius ir Draženas Bubničius po 8 taškus.

„Maccabi“ klubas namuose įveikė „Unicaja“ ekipą

Sunkią pergalę pirmose naujo sezono Eurolygos rungtynėse iškovojo Tel Avivo „Maccabi Electra“ ekipa, išvykoje 85:80 (25:20, 22:16, 18:27, 20:17) įveikusi Malagos „Unicaja“ komandą iš Ispanijos.

Atkaklių B grupės rungtynių baigtis sprendėsi ketvirtame kėlinyje. Ir, nors „Maccabi Electra“ krepšininkai ilgą šio kėlinio dalį turėjo 7-9 taškų pranašumą, „Unicaja“ žaidėjai nenuleido rankų ir po Earlo Calloway'aus tritaškio sumažino atsilikimą iki 3 taškų (80:83).

Vis dėlto andalūzams likusių 26 sekundžių nepakako ir pergalę šventė Izraelio ekipa (85:80).

„Maccabi Electra“: Ricky Hickmanas 16, Davidas Loganas 14, Lioras Eliyahu 13 (5 atk. kam.), Guy Pnini 11, Giorgijus Šermadini 9 taškai.

„Unicaja“: Earlas Calloway'us 25, Krunoslavas Simonas 19, Txemi Urtasunas 15, Marcusas Williamsas 10 taškų (5 atk. kam.).