LiAngelo pralaimėtojų gretose buvo rezultatyviausias. Devyniolikmetis gynėjas per 25 minutes pelnė 20 taškų (4/9 dvitaškiai, 3/7 tritaškiai, 3/7 baudos, 3/6 baudos), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, po kartą suklydo ir prasižengė bei surinko 13 naudingumo balų.

Šešiolikmetis LaMelo per 18 minučių surinko 13 taškų (3/6 dvitaškiai, 0/4 tritaškiai, 7/8 baudos), atkovojo ir perėmė po kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo, triskart prasižengė bei surinko 11 naudingumo balų.

Pasvalio ekipa pagerino šio sezono „Betsafe–LKL“ rezultatyvumo rekordą. Anksčiau 113 taškų į tos pačios Prienų–Birštono ekipos krepšį buvo įmetęs Vilniaus „Lietuvos rytas“.

Svečiai į priekį pradėjo bėgti antrajame kėlinyje, kai po spurto 7:0 įgijo dviženklį pranašumą 37:24. Netrukus Martyno Varno vedamos „Pieno žvaigždės“ surengė dar vieną spurtą 8:0, kuris leido triuškinti varžovus jau 46:29.

Antrojoje susitikimo pusėje „Vytautui“ sugrąžinti intrigos nepavyko. Taškus nuolat rinko beveik visi „Pieno žvaigždžių“ žaidėjai, o gynyboje nieko padaryti negalėję Virginijaus Šeškaus auklėtiniai turėjo susitaikyti su nesėkme.

Likus žaisti dar 10 minučių „Vytautas“ atsiliko 67:86, o likęs laikas tebuvo formalumas, kurio metu savo taškų sąskaitas sparčiai pildė abu broliai Ballai. Nuskambėjus finalinei sirenai Gediminas Petrauskas galėjo džiaugtis antrąja pergale prie Pasvalio klubo vairo.

„Vytautas“: LiAngelo Ballas 20, Tomas Dimša 15, LaMelo Ballas ir Justas Sinica po 13, Edvinas Šeškus ir Kervinas Bristolis po 10.

„Pieno žvaigždės“: Osvaldas Olisevičius ir Viačeslavas Bobrovas po 17 (9 atk. kam.), Trevonas Hughesas, Tomas Lekūnas ir Arturas Ausejis po 16, Steponas Babrauskas 10.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (69)