Prie Maskvos ekipos pergalės svariai prisidėjo ir geriausias rungtynes šį sezoną Eurolygoje sužaidęs M. Grigonis.

27 metų lietuvis per 23 minutes pelnė 19 taškų (2/5 dvit., 4/8 trit., 3/3 baud.), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, atkovojo vieną kamuolį, išprovokavo 4 varžovų pražangas ir surinko 16 naudingumo balų.

Būtent M. Grigonis pirmo kėlinio pabaigoje išjudino CSKA ekipą ir paklojo pamatus galingam raudonarmiečių spurtui. Pirmame kėlinyje sužaidus kiek daugiau nei 8 minutes lietuvis pataikė neįtikėtiną tritaškį su varžovo pražanga ir surinkęs 4 taškus persvėrė rezultatą 22:20.

Tai buvo įspūdingo CSKA krepšininkų spurto 23:0 pradžia, po kurio „Panathinaikos“ ekipa taip ir neatsigavo. Antrą kėlinį laimėjusi 34:13, CSKA ekipa įpusėjus rungtynėms pirmavo 60:33. Nors antroje susitikimo dalyje šeimininkai šiek tiek sumažino atsilikimą, bet atkurti intrigos nesugebėjo.

Rezultatyviausiu rungtynių žaidėju tapusiam M. Grigoniui puikiai talkino Danielis Hackettas. Maskvos ekipos įžaidėjas kper 22 minutės pelnė 17 taškų, atkovojo 5 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir surinko 26 naudingumo balus.

Atėnų komandoje išsiskyrė Ioannis Papapetrou, per 28 minutes pelnęs 16 taškų.

„Panathinaikos“: Ioannis Papapetrou 16, Kendrickas Perry 15, Darylas Maconas 11 , Howardas Sant-Roosas ir Georgios Papagiannis po 9.

„CSKA“: Marius Grigonis 19, Danielis Hackettas 17, Tornikė Šengelija 16, Gabrielis Lundbergas ir Joelis Bolomboy - po 8, Ivanas Uchovas 7.