Pasibaigus reguliariajam sezonui „Panathinaikos“ turnyrinėje lentelėje užėmė antrą poziciją.

Starto penkete dvikovą pradėjęs puolėjas iš Lietuvos per 29 minutes pelnė 8 taškus (2/5 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 1/2 baudos metimai), atkovojo 6 bei perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 4 varžovo pražangas, dukart prasižengė, sykį suklydo ir surinko 10 naudingumo balų.

19 taškų prie pergalės pridėjo Atėnų komandos naujokas Ramelas Curry (5/6 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai, 4 per. kam.), 16 taškų įmetė Dimitris Diamantidis (2/10 tritaškiai, 8 rez. perd.), 11 – Jamesas Gistas (9 atk. kam.).

Aikštės šeimininkams 14 taškų pelnė Kostas Haralampidis (4/5 dvitaškiai), 11 taškų pridėjo Wiliamas Hatcheris, 10 – Giorgios Dedas.

***

Tuo tarpu Pirėjo „Olympiacos“ reguliarųjį sezoną baigė triuškinančia pergale. Čempionų titulą ginantys krepšininkai be Martyno Gecevičiaus pagalbos 80:53 (25:15, 12:16, 26:10, 17:12) nepaliko vilčių „Apollon Patras“ komandai.

Įspūdingai nugalėtojų gretose rungtyniavo Georgios Printezis – puolėjas vos per 23 minutes pelnė 18 taškų ir atkovojo 14 atšokusių kamuolių. Po 9 taškus surinko Vassilis Spanoulis (6 rez. perd.) ir Doronas Perkinsas, po 8 – Pero Antičius ir Kostas Papanikolaou.

Pralaimėjusiems 12 taškų įmetė Vladimiras Petrovičius-Stergiou, 10 – Ioannis Lianos (5 atk. kam., 4 rez. perd.), 8 – Keatonas Grantas.

„Olympiacos“ turnyrinėje lentelėje užėmė pirmą vietą.