R. Kaukėnas šiose rungtynėse žaidė blankiai. Lietuvis per 37 minutes pelnė 3 taškus (1/6 dvitaškiai, 0/4 tritaškiai, 1/2 baudos), atkovojo 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo, kartą perėmė kamuolį bei po 3 sykius išprovokavo varžovų pražangas ir pats pažeidė taisykles.

Nugalėtojus į pergalę vedė Jamesas White'as pelnęs 22 taškus, Ojaras Silinis įmetė 14 taškų.

Šeimininkų gretose išsiskyrė Marquezas Haynesas, surinkęs 22 taškus, Ericko Greeno sąskaitoje - 15 taškų.

D. Maskoliūno auklėtiniai pralaimėjo trečias pusfinalio rungtynes

Dariaus Maskoliūno auklėtiniams antradienį nepavyko laimėti trečių Lenkijos pirmenybių pusfinalio rungtynių. Simo Buterlevičiaus ir Šarūno Vasiliausko atstovaujamas Sopoto „Trefl“ klubas namuose 69:94 (21:26, 19:21, 13:23, 16:24) nusileido čempionės titulą ginančiai Zelona Goros „Stelmet“ komandai su Mantu Česnauskiu ir serijoje iki trijų pergalių atsilieka 1-2.

Aikštės šeimininkų gretose išsiskyrė po 12 taškų pelnę Milanas Majstronovičius (8 atk. kam.), Adamas Wacszynskis ir Mihalis Michalakas.

Simas Buterlevičius per 19 minučių surinko 8 taškus (1/1 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai), atkovojo 1 kamuolį, išprovokavo 2 pražangas, triskart suklydo ir dusyk pažeidė taisykles.

Šarūnas Vasiliauskas per 16 minučių prametė vienintelį dvitaškį ir abu tritaškius, sugriebė 2 atšokusius kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir dukart prasižengė.

Nugalėtojams Vladimiras Dragičevičius (6 atk. kam.) ir Craigas Brackinsas pelnė po 18, Przemyslawas Zamojskis (3/4 tritaškiai) - 16 taškų.

Mantas Česnauskis per 3 aikštelėje praleistas minutes spėjo tik kartą prasižengti.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.