Saulės miesto atstovai galingai pradėjo rungtynes ir surengė spurtą net 19:7. Po pirmo kėlinio jaunoji V. Pauliukėno kariauna pirmavo 12-os, o antro kėlinio viduryje – net 19-os taškų persvara (45:26).

Visgi svečiai iš Kėdainių sustygavo gynybą ir ėmė galingais šuoliais artėti: trečio kėlinio pradžioje komandas jau skyrė vos vienas metimas (56:54). Tačiau „Šiaulių“ krepšininkai vėl susiėmė ir prieš lemiamą ketvirtį jau jautėsi saugiau (80:71).

Per likusias 10 minučių šiauliečiai puikios progos iš rankų nebepaleido ir padovanojo savo sirgaliams pirmąją pergalę – 99:92.

„Šiauliai“: Toni Prostranas 22 (7 rez. perd.), Jutas Sinica 17, Ignas Vaitkus 16, Jermaine'as Love’as 13 taškų.

„Nevėžis“: Maurice'as Bowmanas 19, Devinas Pattersonas 15, Martynas Echodas 13, Tomas Lekūnas 12, Asenso Ampimas 11, Domagojus Bubalo 10 taškų.