Rungtynes keturiais taškais iš eilės pradėjęs Jonas Valančiūnas prisidėjo prie galingo komandos starto: „Raptors“ antro kėlinio viduryje netgi turėjo 19 taškų persvarą (52:33).

Visgi per anksti atsipalaidavę kanadiečiai mačui artėjant prie pabaigos atsidūrė besivejančių vaidmenyje (92:97). Likus žaisti 2:20 min. švieslentėje degė lygus rezultatas (101:101), o lyderio vaidmens Kanados ekipoje nusprendė imtis Kyle'as Lowry.

30-metis gynėjas pelnė paskutinius keturis „Raptors“ taškus ir nulėmė gana nelengvą pergalę – 105:102.

Tradiciškai rungtynes starto penkete pradėjęs J. Valančiūnas aikštėje iš viso praleido 31 minutę, per kurią buvo labai arti dvigubo dublio. 24-erių metų lietuvis pelnė 12 taškų (6/12 dvit.) ir atkovojo 9 kamuolius.

213 cm ūgio centras dar atliko rezultatyvų perdavimą ir varžovui išrašė bloką, bet padarė porą klaidų ir 4 sykius prasižengė.

Akistatos su jaunaisiais „Nuggets“ aukštaūgiais iš Europos metu JV pademonstravo itin universalų puolimo arsenalą – krepšį sudrebino dviem galingais dėjimais, pataikė labai tolimą dvitaškį metimą, nugara į krepšį sėkmingai sužaidė vienas prieš vieną, puikiai atliko pikenrolą ir netgi sudalyvavo greitoje atakoje.

Pagrindiniai 213 cm ūgio uteniškio oponentai Jusufas Nurkičius ir Nikola Jokičius taip pat pasižymėjo naudingu žaidimu. 22-ejų metų J. Nurkičius per 38 minutes surinko 13 taškų, 18 atkovotų kamuolių ir net 5 blokus, o metais jaunesnis N. Jokičius per 22 minutes įmetė 12 taškų.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 33 (13/23 metimai iš žaidimo), Kyle'as Lowry 29 (7 rez. perd.), Jonas Valančiūnas 12, DeMarre'as Carrollas 10 taškų.

„Nuggets“: Emmanuelis Mudiay, Danilo Gallinari ir Willas Bartonas po 16, Jusufas Nurkičius ir Jameeras Nelsonas po 13, Nikola Jokičius 12 taškų.

Kiti Helovino nakties rungtynių rezultatai:

Los Andželo „Clippers“ – Fynikso „Suns“ – 116:98 (24:24, 24:12, 34:34, 34:28)

„Clippers“: Chrisas Paulas 24 (8 rez. perd.), Blake'as Griffinas 21 (11 atk. kam.), DeAndre Jordanas 19 taškų (11 atk. kam.).

„Suns“: Brandonas Knightas 18, TJ Warrenas 15, Alexas Lenas 13, Ericas Bledsoe 12 taškų.

Bruklino „Nets“ – Čikagos „Bulls“ – 88:118 (20:38, 24:27, 22:28, 22:25)

„Nets“: Bojanas Bogdanovičius 15, Jeremy Linas 14, Brookas Lopezas ir Seanas Kilpatrickas po 13 taškų.

„Bulls“: Jimmy Butleris 22, Nikola Mirotičius 16 (10 atk. kam.), Isaiah Canaanas 15, Tajus Gibsonas 14 taškų.

Atlantos „Hawks“ – Sakramento „Kings“ – 106:95 (22:15, 31:29, 26:37, 27:14)

„Hawks“: Dwightas Howardas 18 (11 atk. kam.), Dennisas Schroderis ir Kyle'as Korveris po 17, Paulas Millsapas 13 taškų (14 atk. kam., 8 rez. perd.).

„Kings“: Rudy Gay 22, DeMarcusas Cousinsas (12 atk. kam.) ir Mattas Barnesas po 14, Benas McLemore'as 12 taškų.