Sostinės ekipą trečiąją pergalę paeiliui pasiekė Klaipėdoje nugalėdama „Gargždus“ (0-3) – 98:82 (23:23, 26:17, 25:22, 24:20).

Pirmasis rungtynių kėlinys susiklostė lygiai, o vilniečiai atitrūkti sugebėjo prieš pat ilgąją pertrauką, kai solidesnį pranašumą jiems suteikė Gyčio Masiulio ir Margirio Normanto metimai (49:40).

Trečiajame kėlinyje sužaidus minutę „Rytas“ įgijo dviženklę persvarą (51:40). Skirtumas apie šią ribą sukosi ir ai techninę pražangą užsidirbo Justas Furmanavičius (50:60) bei ketvirtajame kėlinyje, kai „Rytas“ nebėgo tolyn, bet ir neleido varžovams priartėti.

Persvarą mačo pabaigoje triuškinančia pavertė R.J. Cole’o metimas (88:71), o šeimininkai dar sugebėjo priartėti, bet intrigos iš naujo jau neužkūrė.

Nugalėtojų gretose arti trigubo dublio buvo Justinas Gorhamas – 27 minutės, 10 taškų (4/5 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 2/2 baudų metimų), 9 atkovoti kamuoliai, 8 rezultatyvūs perdavimai, pražanga bei 27 naudingumo balai.

Gargždų klube į tokį pasiekimą taikėsi Jaylonas Scottas – 32 minutės, 10 taškų (1/7 dvitaškių, 2/4 tritaškių, 2/2 baudų metimų), 11 atkovotų, 4 perimti ir 3 prarasti kamuoliai, 8 rezultatyvūs perdavimai, blokas, 4 pražangos bei 25 naudingumo balai.

„Gargždai“: Julius Jucikas 18 (6 atk. kam.), Malikas Toppinas 12 (5 atk. kam.), Ivanas Gavrilovičius 11 (3/10 metimų), Borisas Mbala ir Jaylonas Scottas (11 atk. kam., 8 rez. perd., 4 per. kam.) po 10, Ernestas Jonkus 9 (5 rez. perd.), Justas Furmanavičius 8 taškai.

„Rytas“: R. J. Cole’as 20, Arnas Velička 17 (7 rez. perd.), Margiris Normantas 15, Gytis Masiulis (5 atk. kam.) ir Justinas Gorhamas (9 atk. kam., 8 rez. perd.) po 10, Javinas DeLaurier 8 taškai (5 atk. kam.).