Serijoje iki keturių pergalių rezultatas tapo 2:2. Lemiamos ketvirtfinalio rungtynės vyks Barselonoje.

Intriga rungtynėse laikėsi tik pirmajame kėlinyje, po kurio svečiai pirmavo 2 taškais (23:21).

Nuo antrojo ketvirčio iniciatyva priklausė Pirėjo klubui, kuris laimėjo dešimties minučių atkarpą 32:14 ir įgijo dviženklį pranašumą (53:37).

Po pertraukos vaizdas aikštėje nesikeitė, o Graikijos krepšinio flagmanas tik tolo nuo savo varžovų (72:47).

Lemiamos dešimt žaidimo minučių nebeturėjo daug įtakos. „Olympiakos“ toliau demonstravo savo gynybinį potencialą ir išlygino serijos rezultatą.

Ignas Brazdeikis šioms rungtynėms registruotas nebuvo.

Rokas Jokubaitis rungtyniavo 12 minučių ir spėjo pelnyti 2 taškus (1/5 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko vieną rezultatyvų perdavimą bei rungtynes baigė su 1 naudingumo balu.

Graikijos klubą į priekį vedė Shaquielle’as Mckissicas pelnęs 21 tašką, Moustapha Fallas surinko 12, Isaiah Canaanas ir Nigelas Williamsas-Gossas pridėjo po 11 taškų.

Katalonams Jabari Parkeris pelnė 10 taškų, Janas Vesely surinko 6.