Iki reguliariojo sezono pabaigos Maskvos CSKA liko sužaisti 2 mačus, o maskviečių klubas užima antrą vietą (17 pergalių / 2 nesėkmės). „Jenisej“ klubas – paskutinis, 13-tas (3/13).

Puikų mačą sužaidė praėjusiame sezone „Žalgirio“ klubui atstovavęs Leo Westermannas, kuris per 20 min. pelnė 15 taškų (4/5 dvit., 2/4 trit., 1/1 baudos) ir buvo rezultatyviausias CSKA gretose.

CSKA: L. Westermannas 15, W. Clyburnas ir A. Makijevas po 14, O. Hunteris 12, C. Higginsas 11 taškų.

„Jenisej“: D. Zacharovas 18, G. Goldyrevas 15, Z. Downdellas 14, I. Kanyginas 10 taškų.

CSKA priešpaskutiniame Eurolygos ture penktadienį susitiks su „Žalgiriu“. Mačas Kaune prasidės 20 val.

Tikrą trilerį žiūrovai išvydo Maskvos srities „Chimki“ ir čempionato lyderių Kazanės „Uniks“ mače. Prieš lemiamą kėlinį Kazanės klubas pirmavo solidžia 16-os taškų persvara.

Tačiau „Chimki“ pusės kėlinio atkarpą laimėjo 18:2 ir išlygino rezultatą – 68:68.

Visgi mačo pabaigą sėkmingiau sužaidė svečiai iš Kazanės, kurie likus 1:11 min. pirmavo 80:72. Netrukus Aleksejus Švedas pataikė tritaškį, po nesėkmingos svečių atakos Jegoras Vialcevas pataikė baudos metimą, o vėliau A. Švedo dvitaškis sumažino skirtumą iki 2 taškų (78:80).

Šeimininkai pasitelkė pražangų taktiką, likus 8 sek. ekipas skyrė 3 taškai (80:83), o paskutinė ataka priklausė „Chimki“ ekipai.

J. Vialcevo tolimas metimas tikslo nepasiekė ir pergalę 83:80 (16:18, 15:20, 19:28, 30:17) šventė „Uniks“ krepšininkai.

Kazanės klubas pasiekė 14-ą pergalę ir su viena nesėkme pirmauja Jungtinėje lygoje.

„Chimki“ lieka 5-oje pozicijoje (9/8).

„Chimki“: A. Švedas 19, A. Gillas 18,. E. Valcevas ir T. Robinsonas po 14 taškų.

„Uniks“: J. Smithas 21, M. Ndouras ir J. Colomas po 13, T. Lockettas 11 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (15)