Sauliaus Kulviečio tikslių metimų serija prasidėjusiose rungtynėse „Juventus“ krepšininkai pirmi išsiveržė į priekį ir nedidelį pranašumą laikė viso ketvirčio metu. Po Nikitos Barinovo tolimo metimo likus žaisti tris minutes svečių persvara pasiekė 6 taškų ribą (16:10), tačiau daugiausiai tikslių baudos metimų dėka prieniškiams pavyko kiek sumažinti atsilikimą – 13:16.

Vaizdas aikštelėje nesikeitė ir antrame kėlinyje. Uteniškiai ir toliau buvo priekyje, tačiau „Tonybet“ komanda neleido varžovams atitrūkti. Edgarui Stanioniui tiksliai realizavus baudų metimus „Juventus“ pranašumas pasiekė rekordinę ribą (33:26), tačiau Prienų komanda, nors per pirmas 20 minučių nei sykio nepataikė iš toli, paskutinėmis sekundėmis minimaliai sumažino deficitą – 32:38.

Trečio kėlinio pradžioje „Juventus“ klubas buvo padidinęs pranašumą iki 8 taškų (40:32), tačiau Žygimantas Janavičius ir Gintaras Kadžiulis pataikė iš toli ir šių metimų įkvėpti Prienų krepšininkai išlygino rezultatą – 44:44. Negano to, įpusėjus kėliniui G.Kadžiulis persvėrė rezultatą aikštės šeimininkų naudai – 48:46. Per likusį ketvirčio laiką Prienų ekipa dar vienu tašku padidino savo pranašumą ir išlygino bendrą abiejų rungtynių santykį – 56:53.

Lemiamas ketvirtis prasidėjo Prienų ekipos spurtu 9:0 ir po Vaido Čepukaičio 6 taškų iš eilės „Tonybet“ persvara pirmą kartą tapo dviženklė – 65:53. Per likusį laiką „Juventus“ komandai jau nepavyko sugrąžinti intrigos. Labiau patyrę prieniškiai išlaikė saugų pranašumą ir iškovojo pergalę rezultatu 84:76.

„Juventus“ komandai 15 taškų surinko A. J. Matthewsas (dvitaškiai 5/7, baudos 5/5, 8 atk. kam.), 13 – Nikita Barinovas (dvitaškiai 3/4, tritaškiai 2/5), po 11 – Saulius Kulvietis (tritaškiai 1/5, 7 atk. kam.) ir Keyronas Sheardas (5 atk. kam., 6 per. kam.), 10 – Jeremy Hazellis (dvitaškiai 1/5, tritaškiai 2/6), 9 – Aidas Viskontas (7 rez. perd., 6 kld.), 4 – Edgaras Stanionis, 3 – Karolis Petrukonis.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Žygimantas Janavičius (16 tšk.), Gintaras Kadžiulis ir Mindaugas Lukauskis (po 14 tšk.), Laimonas Kisielius (13 tšk., 8 atk. kam.), Vaidas Čepukaitis (11 tšk.) bei Artūras Valeika (10 tšk., dvitaškiai 4/4).