Trečiadienį „Pieno žvaigždės“ dramatiškai palaužė „Šiaulius“ rezultatu 81:80 (21:21, 11:17, 24:24, 25:18).

Antroje rungtynių dalyje dviženkliu skirtumu atsilikę pasvaliečiai į šturmą pakilo lemiamame kėlinyje. Po Arvydo Šikšniaus metimo Gedimino Petrausko auklėtiniai atsiliko tik minimaliai (66:68), o netrukus J. Manigat išvedė svečius į priekį (72:71).

Paskutinėmis minutėmis užvirė ir aistros – Paulius Petrilevičius buvo nubaustas technine pražanga, šiauliečiai gavo lengvas progas susigrąžinti persvarą – 79:75.

J. Manigat pastangomis „Pieno žvaigždės“ vėl kvėpavo į nugaras Antano Sireikos kariaunai, kuomet likus žaisti 7 sek. Andy Van Vlietas pataikė tik vieną baudos metimą iš dviejų – 80:78.

Ši klaida pasirodė lemiama: paskutinė „Pieno žvaigždžių“ ataka baigėsi nokautuojančiu J. Manigat tritaškiu, nebepalikusiu laiko šeimininkų atsakui.

Kanadietis iš viso surinko 19 taškų ir buvo rezultatyviausias savo ekipoje.

„Šiauliai“: Elvaras Fridrikssonas 19 (2/10 trit., 10 rez. perd.), Ryanas Andersonas 17, Andy Van Vlietas 12 (9 atk. kam.), Aurimas Urbonas 9.

„Pieno žvaigždės“: Jahennsas Manigat 19 (4/9 trit.), Arvydas Šikšnius 15, Andreja Milutinovičius 12, Tomas Lekūnas 11 (8 atk. kam.).

Praėjusį savaitgalį šiauliečiai svečiuose nepasipriešino Kauno „Žalgiriui“ (56:89), o pasvaliečiai savoje arenoje 72:82 nusileido Kėdainių „Nevėžiui“.