„Neptūnas“ savo dominavimą pradėjo antrame kėlinyje, kuriame vienu metu atkarpą laimėjo 21:3. Po dviejų ketvirčių svečiai iš Klaipėdos pirmavo 44:37.

„Lietuvos rytas“ savo žaidimo neatrado ir trečiame ketvirtyje. Jį šeimininkai pralaimėjo 14:23 bei turėjo net 16 taškų deficitą (51:67).

Nors „Lietuvos rytas“ kiek įmanydamas bandė sumažinti deficitą, likus žaisti kiek daugiau nei minutę Vytautas Šarakauskas smeigė tritaškį ir sugrąžino „Neptūnui“ 12-os taškų persvarą (78:66), kurią svečiai išlaikė iki pat mačo pabaigos (83:71).

„Neptūną“ į pergalę vedė 16 taškų pelnęs Martynas Mažeika, 15 taškų pridėjo jerai Grantas, 13 – Danielis Ewingas, 12 – Arnas Butkevičius, 11 – Mindaugas Girdžiūnas.

Tuo metu „Lietuvos ryui“ 13 taškų pelnė Antanas Kavaliauskas, 10 – Marius Runkauskas, po 9 – Adas Juškevičius ir Deividas Gailius.

Antrosios serijos rungtynės vyks šeštadienį Klaipėdoje 17 val.

„Lietuvos rytas“: Antanas Kavaliauskas 13, Marius Runkauskas 10, Deividas Gailius 9, Gediminas Orelikas 8.

„Neptūnas“: Martynas Mažeika 16, Jerai Grantas 15, Danielis Ewingas 13, Arnas Butkevičius 12, Mindaugas Girdžiūnas 11 (7 rez. perd.), Vytautas Šarakauskas 9 (8 atk. kam.).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (361)