Rungtynės buvo principinės tuo aspektu, jog pirmą kartą akis į akį susidūrė nuo gruodžio „Neptūną“ treniruojantis Dainius Adomaitis bei jo pirmtakas Klaipėdoje Tomas Gaidamavičius, darbus pratęsęs Prienuose.

Svečiai patyrė septintą pralaimėjimą iš eilės.

Edgaro Želionio ir Juliaus Juciko dėka „Neptūnas“ rungtynes pradėjo sėkmingai (13:4), vėliau pirmavo 39:21. Rapolo Ivanausko, Vasilije Pušicos ir Igno Sargiūno taškai leido kiek sumažinti skirtumą – 36:46.

Po didžiosios pertraukos svečiai atrodė padarę išvadas. Jovanas Kljajičius pataikė kelis tritaškius, o po I. Sargiūno baudų metimų ekipas skyrė tik 6 taškai – 53:59.

Maža to, pastarasis netrukus pridėjo dar du taškus, o po dviejų Juwano Durhamo tikslių atakų „Labas Gas“ kvėpavo į nugaras klaipėdiečiams – 59:61. Tik Klaido Metrikio ir Žygimanto Janavičiaus taškai stabilizavo šeimininkų padėtį prieš paskutinį ketvirtį – 66:61.

Iniciatyvą ant savo pečių nešė V. Pušica ir I. Sargiūnas, tad „Labas Gas“ atsiliko minimaliai – 67:68.

Likus pusantros minutės svarbų tritaškį smeigė Erikas Venskus, o V. Pušica vėl priartino svečius iki 82:83. Bet per likusias 43 sekundes tiksliomis baudomis atsakė J. Jucikas ir M. Jogėla, maža to, I. Sargiūnas dar spėjo gauti nesportinę pražangą.

Kovą dėl atšokusių kamuolių šeimininkai laimėjo 41:24.

„Neptūnas“: Matas Jogėla 17 (10 atk. kam.), Julius Jucikas 16, Žygimantas Janavičius 14 (10 rez. perd.), Edgaras Želionis 13, Nojus Mineikis 12.

„Labas Gas“: Jovanas Kljajičius 17 (3/5 trit.), Rapolas Ivanauskas 15, Vasilije Pušica 14 (6 rez. perd., 4/7 trit.), Ignas Sargiūnas 13, Juwanas Durhamas 8 (5 atk. kam.).