Jonas Valančiūnas pralaimėjusiųjų gretose žaidė 36 minutes, pelnė 17 taškų (8/13 dvit., 0/1 trit., 1/3 baud.), atkovojo 13 kamuolių, perėmė kamuolį, blokavo varžovo metimą, kartą suklydo ir 5 kartus prasižengė.

Prieš lemiamą kėlinį „Pelicans“ pirmavo 80:67 ir beveik viso ketvirčio metu disponavo 6-8 taškų persvara.

Likus 48 sek. po J. Valančiūno taškų šeimininkai pirmavo 103:99, Desmondas Bane'as tritaškiu sumažino skirtumą iki minimumo, o „Pelicans“ puolime strigo.

„Grizzlies“ galėjo išplėšti pergalę per pagrindinį laiką: likus 0,4 sek. J. Valančiūnas prasižengė prieš Jareną Jacksoną ir šį pasiuntė prie baudų metimo linijos.

Aukštaūgis išlygino rezultatą ir prametė antrą baudos metimą.

Pratęsimo paskutinę minutę „Grizzlies“ atitrūko per du taiklius metimus ir išsaugojo persvarą iki pratęsimo pabaigos – 116:115.

Svečius į priekį vedė Ja Morantas – 31 taškas (7 rez. p.), 27 taškus pridėjo Desmondas Bane'as, 19 taškų J. Jacksono sąskaitoje.

Šeimininkų gretose Brandonas Ingramas pelnė 24 taškus, Ziono Williamsono sąskaitoje – 23 taškai.

Artimiausias rungtynes „Pelicans“ žais gruodžio 29 d. namuose prieš Jutos „Jazz“.

Vakaruose Naujojo Orleano klubas žengia 7-oje vietoje, „Grizliai“ – 13-oje pozicijoje.