P. George'as 31 tašką iš 37 įmetė antroje rungtynių pusėje (21-ą - vien per ketvirtą kėlinį). „Pacers“ krepšininkai trečiame kėlinyje 9 taškų deficitą (41:50) pavertė 7 taškų pranašumu (64:57), o ketvirtame ketvirtyje jau pirmavo 11 taškų skirtumu (77:66). Tačiau likus 16 sek. svečiai iš Majamio sumažino atsilikimą iki minimumo (90:91). P. George'as įmetė tik vieną baudą (90:92). Šiuo atsakingu momentu, likus 4 sek., tritaškį prametė rezultatyviausias mačo „Heat“ ekipos žaidėjas Chrisas Boshas (20 taškų), o aikštės šeimininkai išsaugojo pergalę.

Viena Majamio klubo žvaigždžių LeBronas Jamesas surinko vos 7 taškus - mažiausiai karjeroje per atkrintamas varžybas. Jis greitai prisirinko pražangų (5-ą sykį pažeidė taisykles dar trečiame kėlinyje) ir žaidė tik 24 min. (1/7 dvitaškiai, 2/10 tritaškiai, 2/3 baudos).

Rezultatas:

Indianos „Pacers“ - Majamio „Heat“ - 93:90 (22:16, 11:26, 31:15, 29:33), - serija 2-3.

„Pacers“: Paulas George'as 37 (45 min., 6 atk. kam., 6 per. kam., 10/14 dvitaškiai, 5/14 tritaškiai, 2/3 baudos), Davidas Westas 19 (9 atk. kam., 7/11 dvitaškiai, 5/8 baudos), Lance'as Stephensonas 12, Roy Hibbertas 10, George'as Hillas 9, argentinietis Luisas Scola 6 taškai.

„Heat“: Chrisas Boshas 20 (10 atk. kam.), Dwyane'as Wade'as (40 min., 8 atk. kam., 7 rez. perdav., 5/11 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 2/2 baudos) ir Rashardas Lewisas po 18, Ray Allenas 15, Mario Chalmersas 8 (8 atk. kam.), LeBronas Jamesas 7 (24 min., 1/7 dvitaškiai, 2/10 tritaškiai, 2/3 baudos), Udonis Haslemas 4, Norrisas Cole'as (18 min.), Shane'as Battieras (12 min.), Toney Douglasas (5 min.) ir Michaelas Beasley (3 min.) po 0 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (45)