MVP titulą atsiėmęs 33-ejų gynėjas pergalingame mače per 35 minutes pelnė 28 taškus, atkovojo 10 kamuolių, išprovokavo 10 varžovų pražangų, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 36 naudingumo balus.

Nė kiek nuo amerikiečio neatsiliko ir Paulius Jankūnas – „Žalgirio“ kapitonas taip pat surinko 36 naudingumo balus, tačiau Kauno klubas namuose apmaudžiai 80:83 nusileido Stambulo „Daruššafaka“ komandai.

32-ejų metų aukštaūgis aikštelėje praleido 28 minutes, pelnė 21 tašką (7/9 dvit., 7/7 baud. met.), atkovojo 11, perėmė 2 ir prarado 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus pažeidė taisykles ir pats išprovokavo 5 varžovų pražangas.

Į savaitės geriausiųjų penketuką dar pateko „Uniks“ centas Artiomas Parachovskis (33 naud. bal.), Milano „Emporio Armani“ puolėjas Rakimas Sandersas (31 naud. bal.) ir Stambulo „Anadolou Efes“ legionierius Tyleris Honeycuttas (28 naud. bal.).

Gražiausių Eurolygos penktosios savaitės epizodų dešimtuke žalgiriečio Edgaro Ulanovo dėjimas atsidūrė trečioje vietoje.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)