„Olympiakos“ laikėsi vos vieną kėlinį – po pirmo ketvirčio rezultatas buvo lygus (19:19), tačiau tada prasidėjo šeimininkų dominavimas. Po dviejų kėlinių jie susikrovė 14 taškų persvarą (45:31), o visiškai pabėgo trečiame ketvirtyje (66:41).

„Barcelona“ gretose debiutavo į komandą po poros metų pertraukos grįžęs Joey Dorsey. Vidurio puolėjas per beveik 20 minučių pelnė 12 taškų (6/8 dvit.), atkovojo 8 kamuolius ir surinko 20 naudingumo balų.

Pirmoje šių komandų akistatoje TOP-16 etape pergalę namie iškovojo „Olympiakos“ (74:62).

Kitose rungtynėse „Barcelona“ išvykoje susitiks su Maskvos srities „Chimki“, o „Olympiakos“ namie priims Vitorijos „Laboral Kutxa“ ekipą.

„Barcelona“: Stratos Perpergolou 16, Tomašas Satoransky 14, Juanas Carlosas Navarro 13, Joey Dorsey 12, Samardo Samuelsas 11.

„Olympiakos“: Danielis Hackettas 16, Georgios Printezis 12, Vassilis Spanoulis 11, Dimitrios Agravanis 9.