Kartu sudėjus tiek BBL, tiek Lietuvos krepšinio lygą (LKL) „Nevėžis“ įsirašė jau septintąją pergalę iš tiek pat galimų. Nė viena kita Lietuvos ekipa negali pasigirti tokiu rezultatu.

Pirmąjį mačą Kėdainių komandos gretose šį sezoną sužaidė Povilas Butkevičius, kuriam liepos pradžioje buvo atlikta artroskopinė kelio operacija. Debiutinėse rungtynėse 26 metų aukštaūgis aikštelėje praleido 11 minučių, krepšio neatakavo, bet atkovojo 2 kamuolius.

Dviženklę persvarą „Nevėžis“ susikrovė įpusėjus pirmajam kėliniui (21:11), o po dar vieno spurto antrajame ketvirtyje ji tapo triuškinama (46:25).
Po Tyrone'o Brazeltono tolimo šūvio trečiame kėlinyje komandas jau skyrė 26 taškai ir latviai atsitiesti nebesugebėjo (72:46).

„Nevėžis“: Tyrone'as Brazeltonas 22, Gintaras Leonavičius 20, Simas Buterlevičus 11, Rolandas Jakštas 11 (5/5 dvit.), Valdas Dabkus 11 (11 atk. kam.), Vidas Ginevičus 9, Vilmantas Dilys 8 taškai.

„Liepaja/Triobet“: Artisas Ate'as 18, Lauris Blausas 15 (9 atk. kam.), Ingusas Jakovičius ir Robertas Kruminis po 11 taškų.

Kitas rungtynes „Nevėžis“ žais šeštadienį, kuomet išvykoje susitiks su BBL čempionu „Ventspils“ klubu.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (20)