Kėdainiečai nepralaimėjo nė vieno kėlinio, o iki trečiojo ketvirčio pabaigos likus žaisti kiek daugiau nei dvi minutes rezultatas dar buvo lygus (51:51). 27-ąjį gimtadienį švenčiantis Aurimas Adomaitis pataikė vieną baudą ir inicijavo „Nevėžio“ spurtą 8:0. Ketvirtame kėlinyje Kėdainių komanda dar kartą šovė į priekį 9:2 (72:59, 34-ąją min.).

Mindaugas Lukauskis ir Paulius Ivanauskas dar bandė situaciją taisyti tritaškiais, bet svečiai į tokius prieniškių bandymus taip pat atsakydavo taikliais metimais. Galutinį tašką šiame mače padėjo nesportinę pražangą užsidirbęs Martynas Linkevičius.

Nevėžis“ tritaškius mėtė net 61 proc. tikslumu (11/18), o baudas – 89 proc. (16/18). Kėdainių komanda taip pat laimėjo kovą dėl kamuolių (26:21) ir mažiau klydo (14:17).

Prienų „TonyBet“ - Kėdainių „Nevėžis“ - 77:93 (18:22, 16:18, 19:21, 24:32)

„TonyBet“: Martynas Linkevičius 17, Artūras Valeika 16, Gintaras Kadžiulis 11, Mindaugas Lukauskis 10;

„Nevėžis“: Žydrūnas Kelys 22 (4/6 trit., 9 rez. perd., 5 per. kam.), Gintaras Leonavičius 19, Povilas Butkevičius 14, Tauras Jogėla 13 (9 atk. kam.), Aurimas Adomaitis 11, Šarūnas Kulevičius 11.

Kitas rungtynes „Nevėžis“ žais antradienį, kuomet išvykoje susigrums su „Šiaulių“ komanda. Tuo tarpu „TonyBet“ tą pačią dieną bandys reabilituotis Baltijos krepšinio lygos (BBL) pusfinalyje.

Pirmą pralaimėjimą patyręs Vilniaus „Lietuvos rytas“ šeštadienį svečiuose 84:89 (16:19, 24:20, 19:20, 25:30) nusileido „Šiaulių“ klubui.

Dar vieneriose šeštadienio rungtynėse Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai namuose 87:83 (24:15, 25:24, 24:21, 14:23) įveikė Utenos „Juventus“ komandą.

Artūras Jomantas nugalėtojams pelnė net 28 taškus. Egidijus Dimša surinko 18 taškų, Žygimantas Jonušas ir Evaldas Kairys – po 13. Utenos komandai 20 taškų pelnė Jeremy's Jazellas.

LKL turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, pergalių procentas):