21 tašką į svečių krepšį įmetė Deividas Gailius (11 atkovotų kamuolių), 17 - martynas Mažeika, 14 - Marius Runkauskas, 9 - Evaldas Dainys.

Nugalėtojams Jerry's Jeffersonas pelnė 19 taškų, Zabianas Dowledas - 18, Aleksejus Kotiševskis - 15.

Po rungtynių, kuriose žiūrovams ir krepšinio specialistams daug nepasitenkinimo sukėlė teisėjų darbas, ypač lemiamomis rungtynių sekundėmis, "Neptūno" klubas parašė protestą.

Abejotina situacija susiklostė iki antrojo pratęsimo pabaigos likus 6 sekundėms ("Neptūnas" pirmavo 88:87), kuomet Evaldas Dainys metimu iš po krepšio galėjo padidinti „Neptūno“ persvarą iki trijų taškų, bet teisėjai galimos pražangos neužfiksavo.

Likus 0,9 sek. iki antrojo pratęsimo pabaigos "Enisey" legionierius Zabianas Dowdellas pataikė tolimą dvitaškį ir išplėšė pergalę Rusijos klubui.

Jį dengęs neptūnietis David McClure‘as teisėjams ėmė rodyti, jog varžovas prieš metimą padarė klaidą - sužingsniavo. Tą patį garsiai šaukė ir arenoje buvę sirgaliai bei krepšinio specialistai, bet teisėjai į tai nereagavo.

Tas metimas ir buvo lemtingas, nulėmęs rusų ekipos pergalę.

"Tik nuaidėjus rungtynių sirenai priėjau prie rungtynių komisaro ir paprašiau, kad jis peržiūrėtų paskutinių sekundžių vaizdo įrašą, tačiau šis atsisakė. Nusprendėme parašyti protestą, kadangi, mūsų manymu, teisėjai suklydo", - teigė "Neptūno" klubo direktorius Osvaldas Kurauskas.

B grupėje su septyniomis pergalėmis per aštuonerias rungtynes pirmauja Maskvos CSKA (Rusija) krepšininkai.

9.Klaipėdos "Neptūnas"91811
10.Minsko "Cmoki-Minsk" (Baltarusija)8080

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (12)