Deja, antrąjį kėlinį geriau sužaidė čekai ir prieš pat didžiąją pertrauką persvėrė rezultatą - 42:38.

Po didžiosios pertraukos neptūniečiai ėmė strigti varžovų gynybos gniaužtuose, o tuo pasinaudoję čekai ėmė tolti.

Trečio kėlinio pabaigoje Nymburko ČEZ ekipos pranašumas buvo 19 taškų - 68:49.

Visgi neptūniečiai rado jėgų reabilituotis, kilo į lemiamą šturmą ir, kuomet ketvirto kėlinio viduryje priartėjo iki 4 taškų - 66:70, atkūrė rungtynių intrigą.

Deja, Kazio Maksvyčio auklėtiniams nepakako jėgų ir laiko persverti rezultato savo naudai. Čekams tai buvo antra iš tiek pat galimų pergalių VTB Vieningoje lygoje, o neptūniečiams - trečia nesėkmė.

Nymburko ČEZ - „Neptūnas“ - 84:78 (17:20, 25:18, 26:13, 16:27).

ČEZ: Lukašas Palyza 17, Miljanas Pavkovičius 15, Radoslavas Rančikas 14, Jiri Welschas 13 taškų.

„Neptūnas“: Deividas Gailius - 24 (7 atk. kam.), Rashaunas Broadusas 18, Marius Runkauskas 10, Martynas Andriuškevičius 7 (6 atk. kam.), Marius Runkauskas 6, Nikita Barinovas 5, Martynas Mažeika ir Vytautas Šarakauskas po 3, Laurynas Mikalauskas 2 taškai.

Artimiausias rungtynes „Neptūnas“ žais spalio 31-ą dieną (trečiadienį) su Minsko „Minsk-2006“ (Baltarusija) krepšininkais. Tai bus VTB Vieningos lygos rungtynės. Jos vyks „Švyturio“ arenoje, pradžia - 19 val.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (9)