Pastarasis krepšininkas antradienį net nevyko į Ventspilį žaisti FIBA Čempionų lygos rungtynių su „Ventspils“ ekipa, kuriai klaipėdiečiai pralaimėjo 61:66. Tai buvo pirmoji „Neptūno“ nesėkmė Europoje.

Nepaisant šio kluptelėjimo Dainiaus Adomaičio auklėtiniai C grupėje yra vienvaldžiai lyderiai, savo sąskaitoje turintys daugiausiai – net penkias pergales.

„Ventspils“ ekipa su 3 pergalėmis ir 3 nesėkmėmis turnyro lentelėje pakilo į trečią vietą.

„Pasiruošimas šioms rungtynėms buvo labai sunkus: dėl ligų ir traumų buvo sunku treniruotis. Per rungtynes žaidėjams trūko energijos. Tas atsispindi ir klaidų kiekyje – suklydome net 20 kartų. Tai buvo didžiausia mūsų bėda. Varžovai po mūsų klaidų pelnė 21 tašką“, – situaciją aiškino D. Adomaitis.

Anot jo, komandos kapitonas M. Mažeika, net ir kęsdamas kojos skausmus, norėjo vykti į Ventspilį ir padėti komandai.

„Jis ir taip rungtynėse su Salonikų PAOK, taip pat su Panevėžio „Lietkabeliu“ kovėsi susileidęs nuskausminamųjų vaistų. Martynas yra tikras kovotojas. Medikai visgi jam patarė geriau pailsėti ir nežaisti, nes kitu atveju gali turėti dar rimtesnių bėdų.

Šįkart reikėjo Martyną pristabdyti. Bandėme į rotaciją įtraukti ir Lauryną Beliauską. Patys matėte, kad mums Ventspilyje trūko Martyno Mažeikos. Mums kiekvienas žaidėjas yra labai svarbus“, – akcentavo D. Adomaitis.

Artimiausias Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynes „Švyturio“ arenoje „Neptūnas“ žais lapkričio 26 dieną (šeštadienį) 17.30 val. su Alytaus „Dzūkija“. Vėliau, lapkričio 30 dieną (trečiadienį), 19 val., neptūniečiai „Švyturio“ arenoje FIBA Čempionų lygos turnyre kausis su „Rosa Radom“ ekipa iš Lenkijos.