A. Valeika mačą pradėjo starto penkete ir per 36 minutes pelnė 22 taškus (8/10 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 3/5 baudų), atkovojo 11 kamuolių, blokavo 1 metimą, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 5 kartus suklydo ir 4 kartus prasižengė. Per visas trejas šį sezoną žaistas rungtynes jis atliko "dvigubus dublius".

Naudingai žaidė ir V. Šulskis. Starto penkete rungtynes pradėjęs devyniolikmetis pirmakursis aikštėje praleido 32 minutes ir pelnė 12 taškų (1/1 dvitaškio, 3/6 tritaškių, 1/2 baudų), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 kamuolius perėmė, po 2 kartus suklydo ir prasižengė.

Paulius Packevičius atliko "dvigubą dublį", tačiau to nepakako, kad jo komanda pergalingai startuotų NCAA pirmenybėse. Lietuvio „Rice Owls“ (0-1) išvykoje 49:76 nusileido „TCU Horned Frogs“.

22 metų kaunietis per 28 minutes pelnė 15 taškų (5/9 dvitaškių, 5/7 baudų), atkovojo 10 kamuolių, blokavo 3 metimus, 1 kamuolį perėmė, 1 kartą suklydo ir 3 kartus prasižengė.

Pirmą nesėkmę antrose rungtynėse patyrė Arvydo Lidžiaus „St. Joseph‘s Hawks“ (1-1), išvykoje 69:72 nusileidę „Syracuse Orange“ (2-0). A. Lidžius per 14 minučių pelnė 2 taškus (1/1 dvitaškio), po 1 kartą suklydo ir prasižengė.

Antrąkart pralaimėjo „Long Beach State 49ers“ (0-2), išvykoje 56:74 nusileidęs „Montana State Bobcats“. Pralaimėtojų gretose Artūras Lazdauskas per 2 minutes nė karto nemetė į krepšį ir pasižymėjo tik atkovodamas 1 kamuolį.