Iškovota pergalė bei palanki Molėtų „Ežerūno“ pergalė rungtynėse Tauragėje (74:70) leido Nerijaus Zabarausko auklėtiniams po pirmojo reguliariojo sezono etapo užimti vietą pirmajame komandų septintuke.

Antroje sezono dalyje 1-7 ir 8-14 vietas turnyro lentelėje užėmusios komandos sužais namų ir išvykos mačus tarpusavyje.

Rungtynes su „Šilutės“ krepšininkais jonaviečiai pradėjo lygiu žaidimu. Po dviejų Mykolo Dieninio tritaškių pirmojo kėlinio pabaigoje šeimininkai atitrūko ir susikrovė didesnį pranašumą (25:20).

Antrajame kėlinyje geriau atrodė svečiai, kurie antroje ketvirčio dalyje spurtavo ir prieš didžiąją pertrauką susikrovė 5 taškų pranašumą (41:46).

Trečiojo kėlinio pradžioje „Šilutė“ turėjo 6 taškų persvarą (45:51), tačiau Martyno Pacevičiaus vedami šeimininkai laimėjo rungtynių atkarpą rezultatu 14:0 ir šovė į priekį (59:51).

Nors svečiai atsigavo po šalto dušo prieš lemiamą kėlinį „Jonava“ turėjo 7 taškų persvarą (63:56).

Lemiamo ketvirčio metu dar vienas jonaviečių spurtas leido susikrauti dviženklį pranašumą (71:56). Saugų atstumą nuo varžovų susikrovę šeimininkai iniciatyvos iš rankų nepaleido ir iškovojo užtikrintą pergalę (91:75).

„Jonava“: Martynas Pacevičius 20 taškų (18 atk. kam.), Dovydas Redikas 15 (14 rez. perd.), Ebukas Anyaorah 13, Antanas Montrimavičius 10, Justas Vazalis 9, Mykolas Dieninis 8, John Brisco ir Lukas Grabauskas po 7, Tomas Miškinis 2, Karolis Šarukas ir Heng Yu taškų nepelnė.

„Šilutė“: Modestas Žaunieriūnas 20 taškų, Jeffery Perkins 17, Caleb Oetjen 10.