Dviejų lietuvių atstovaujamas Milano klubas išvykoje 76:60 (14:18, 22:15, 18:13, 22:14) nugalėjo Kremonos „Vanoli“ krepšininkus, o A. Gudaitis buvo naudingiausias nugalėtojų gretose.

23-ejų aukštaūgis rungtynes pradėjo ant suoliuko, bet nuo jo pakilęs puikiai įsiliejo į komandos žaidimą – per 24 minutes atliko įspūdingą dvigubą dublį: pelnė 17 taškų ir po krepšiais atkovojo tiek pat kamuolių (8 puolime, 9 gynyboje)!

208 cm ūgio klaipėdietis pataikė 4 dvitaškius iš 8, realizavo 9 baudų metimus iš 11 ir surinko net 31 naudingumo balą.

Antrasis „AX Armani“ lietuvis Mantas Kalnietis rungtynėms nebuvo registruotas.

Mantas Kalnietis (olimpiamilano.com nuotr.)

Italijoje pirmąsias rungtynes sužaidė ir vasarą Venecijos „Umana Reyer“ gretas papildęs Gediminas Orelikas. 27-erių lietuvis buvo antras pagal rezultatyvų savo komandoje, o tai leido jai nuskinti pergalę.

Venecijos krepšininkai Varezėje 80:62 (20:17, 24:16, 23:13, 13:16) pranoko „Openjobmetis“ komandą.

G. Orelikas mačą pradėjo starto penkete ir per 24 minutes surinko 17 taškų (0/4 dvit., 5/7 trit., 2/2 baud. met.), 6 atkovotus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus ir 20 naudingumo balų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (22)