Mažeikiečiai šiose rungtynėse vertėsi be Suomijos rinktinėje esančio Danielio Dolenco ir traumą patyrusio Henri Kantoneno, o už ekipos vairo stovėjo Darius Pakamanis, kuris pakeitė Šiaurės Makedonijos rinktinėje esantį Nikolą Vasilevą. Vienas iš komandos lyderių Martynas Paliukėnas rungtyniavo tik 7 minutes.

Be žiūrovų vykusiose rungtynėse „M Basket-DELAMODE“ krepšininkai palūžo ketvirtajame kėlinyje, kuriame vienu metu dar pirmavo 80:69, tačiau tuomet pralaimėjo atkarpą 3:25 puikiai tritaškius metusiems svečiams.

Komandoje debiutavęs Alexas Antetokounmpo per 16 minučių pelnė 14 taškų (1/3 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 9/11 baudos metimai) ir atkovojo 3 kamuolius.

„M Basket-DELAMODE“: Kay‘us Bruhnke 18, Giedrius Staniulis ir Alexas Antetokounpo po 14, Martynas Gecevičius 12, Einaras Tubutis 11, Martynas Paliukėnas, Jokūbas Rubinas ir Kamau Stokesas po 4, Laurynas Andrijauskas ir Chauncey Collinsas po 3, Elvinas Nabažas – 1.

„BK Ventspils“: Ishmaelis El-Aminas 24, Arturs Ausejs 22, Renars Birkans ir Toma Vasiljevičius po 12, Linarts Jaunzems 11.

Artimiausias rungtynes „Betsafe-LKL“ mažeikiečiai sužais jau kovo 2 dieną Telšių arenoje, kuriose priims Vilniaus „Wolves“ krepšininkus