Įpusėjus pirmam ketvirčiui ekipas skyrė taškas – 11:10 pirmavo svečiai. Tačiau čeko Jano Vesely vedama „Fenerbahce“ besibaigiant kėliniui įgijo 9-ių taškų pranašumą (21:12).

Željko Obradovičiaus auklėtiniai po pirmo ketvirčio pirmavo 27:16, o puikiai mačą pradėjęs J. Vesely per ketvirtį pelnė 13 taškų.

Šeimininkų krizė tęsėsi ir antrame kėlinyje: sužaidus 3 min. CSKA atsiliko 19:33. Mažiausiai klystanti Eurolygos komanda savo klaidų vidurkį (po 12,57 klaidos per mačą) viršijo antro kėlinio viduryje, o tuo metu „Fenerbahce“ persvara siekė 18-ka taškų (39:21).

Iki antro ketvirčio vidurio „tuščias“ buvo Sergio Rodriguezas, tačiau po jo pirmo rezultatyvaus perdavimo galingai į krepšį įdėjo Kyle'as Hinesas, pradėjęs CSKA spurtą 10:0, o S. Rodriguezo tritaškis leido skirtumą sumažinti iki 8-ių taškų (31:39).

Antrąjį kėlinį CSKA laimėjo 25:19, o švieslentė po dviejų ketvirčių fiksavo 5-ių taškų svečių pranašumą (46:41). Svečių gretose net 17 taškų per pirmą mačo pusę pelnė J. Vesely.

Tačiau antroje mačo pusėje CSKA po Nando de Colo tritaškio 49:48 išsiveržė į priekį. Atkakliame mūšyje po trijų kėlinių aikštės šeimininkai pirmavo 63:61. Lemiamame ketvirtyje ne kartą keitėsi laimėtojas.

Likus pusei kėlinio CSKA pirmavo 75:73, tačiau tritaškiu rezultatą persvėrė Luigi Datome (75:76). Po Nicolo Melli baudų metimų ir dvitaškio CSKA komandai reikėjo minutės pertraukėlės: likus 3 min. šeimininkai atsiliko 75:80.

J. Vesely po puikaus Kosto Slouko perdavimo galingu dėjimu pelnė savo 25-ąjį tašką, o „Fenerbahce“ pranašumas siekė jau 7 taškus (82:75). Tačiau po Kyle'o Hineso dvitaškio ir aštraus S. Rodriguezo prasiveržimo likus minutei ekipas skyrė 3 taškai (79:82).

Nesėkminga svečių ataka likus 30 sek. suteikė šansą CSKA iki minimumo sumažinti skirtumą arba išlyginti rezultatą. Tačiau S. Rodriguezas įsigudrino per vieną ataką pelnyti keturis taškus: likus 15 sek. pataikė tritaškį su pražanga (!) ir CSKA atsidūrė priekyje – 83:82.

„Fenerbahce“ atakos metu prie baudų metimo linijos stojo Bradas Wanamakeris, kuris pataikė tik pirmą baudos metimą (83:83). Paskutinei CSKA atakai buvo likusios 10 sek., o paskutinis K. Hineso metimas tikslo nepasiekė ir komandos žaidė pratęsimą.

Pratęsime sužaidus tris minutes priekyje 91:86 buvo „Fenerbahce“. Baudų metimais CSKA sumažino skirtumą iki 2 taškų (89:91), bet nesulaikomas čekas J. Vesely dvitaškiu vėl grąžino svečiams saugesnę persvarą (89:93). Dvi sėkmingos šeimininkų atakos ir po N. de Colo prasiveržimo rezultatas – lygus (93:93).

Paskutinei atakai svečiai turėjo 16 sek., B. Wanamakeris prametė tritaškį, tačiau aidint sirenai Nicolo Melli pamušė taikliai kamuolį į krepšį ir išplėšė pergalę „Fenerbahce“ ekipai – 95:93.

Rezultatyvumo rekordą Eurolygoje pasiekęs J. Vesely per 38 min. pelnė 31 tašką (14/19 dvitaškiai, 3/5 baudų metimai) bei atkovojo 5 kamuolius. Iki šio mačo čekas Eurolygoje vidutiniškai pelnydavo po 12,1 taško.

„CSKA“: Sergoi Rodriguezas 20, Nando de Colo 18, Cory Higginsas 17, Kyle Hinesas 17, Willas Clyburnas 10, Othelo Hunteris 4, Semionas Antonovas 3, Viktoras Chriapa 2 taškai.

„Fenerbahce“: Janas Vesely 31, Bradas Wanamakeris 13, Nicolo Melli 11, Kostas Sloukas 10, Luigi Datome 10, Marko Guduric ir Jasonas Thompsonas po 7, Jamesas Nunnally 6 taškai.

CSKA (6 pergalės/2 pralaimėjimai) komanda pirmauja turnyre, o „Fenerbahce“ (5/3) ekipa užima ketvirtąją vietą.

Šią savaitę Maskvos CSKA antradienį 85:59 išvykoje sutriuškino Belgrado „Crvena Zvezda“ ekipą, o Stambulo „Fenerbahce“ namuose 83:90 nusileido Pirėjo „Olympiakos“ krepšininkams.