LMKL čempionės nuo pat dvikovos pradžios perėmė iniciatyvą į savo rankas ir po pirmųjų dešimties žaidimo minučių pirmavo 9 taškais – 17:8. Antrajame ketvirtyje „Kibirkštis“ padvigubino savo pranašumą – 40:21. Antroje susitikimo dalyje „Jauniesiems talentams“ atsitiesti nepavyko ir jie buvo priversti patirti nesėkmę.

„Jaunieji talentai“: A. Bobinaitė 18, G. Paulauskaitė 11, G. Meškonytė 7.

„Kibirkštis-VIČI“: A. Baletič 14 (5 atk. kam.), V. Horobets 12 (5 atk. kam.), V. Žilinskaitė (7 atk. kam.) ir D. Šarauskaitė (6 atk. kam.) po 10.

„Aistės-LSU-Paradis“ rungtynių pabaigoje palaužė „Fortūną“

Dramatišką pergalę išplėšė Kauno „Aistės-LSU-Paradis“ (8/6), kurios namuose rezultatu 63:60 (12:20, 18:12, 12:10, 21:18) įveikė Klaipėdos „Fortūną“ (7/7).

Pirmasis kėlinys buvo sėkmingesnis klaipėdietėms, kurios sužaidusios sėkmingą atkarpą ketvirčio viduryje pirmavo 13:4. Kėlinio pabaigoje, po Marinos Solopovos dvitaškio, „Fortūna“ susikrovė jau dviženklį pranašumą (20:10), o kėlinį baigė pirmaudamos 20:12.

Antrame ketvirtyje, po Gretos Tamašauskaitės dvitaškio, „Aistės“ sumažino atsilikimą ir kiek priartėjo – 16:20, tačiau klaipėdietės sėkmingai atakavo krepšį ir vėl atitolo – 32:23. 7:0 atkarpą sužaidusios „Aistės“ kėlinio pabaigą sužaidė sėkmingai ir po antrojo kėlinio atsilikinėjo vos 2 taškais – 30:32.

Trečiame ketvirtyje „Aistės“ po dviejų G. Tamašauskaitės tritaškių išlygino rezultatą ir atstatė pusiausvyrą – 36:36. Ketvirčio pabaigoje kiek į priekį buvo pabėgusi „Fortūna“ (40:36), tačiau „Aistės“ surengė tikslias paskutines kėlinio atakas ir grąžino į rungtynes lygybę – 42:42.

Lemiamame ketvirtyje šturmą surengė „Aistės“, kurios po Neringos Skadaitės dvitaškio išsiveržė į priekį jau 10 taškų skirtumu – 53:43. Po 5 iš eilės pelnytų Linos Aglinskaitės taškų, klaipėdietės atsilikimą sumažino per pusę – 48:53. Likus žaisti tris minutes, „Aistės“ ir vėl kiek atitolo – 59:50. Likus žaisti 30 sekundžių, „Fortūna“ sumažino atsilikimą iki 3 taškų (58:61), o po Kristinos Druskytės metimo ir iki minimumo – 60:61. Lemiami šiose rungtynėse tapo Jolantos Marmienės baudų metimai, po kurių pergalę rezultatu 63:60 šventė „Aistės“, nes per likusį laiką klaipėdietėms suregzti sėkmingų atakų nebepavyko.

„Aistės-LSU-Paradis“: N. Skadaitė 20, G. Tamašauskaitė 18, M. Petrauskaitė (8 atk. kam.) 14, J. Marmienė 7.

„Fortūna“: L. Aglinskaitė 18, I. Visgaudaitė 13, M. Solopova (7 atk. akm.) 10, M. Grigalauskytė (8 atk. kam., 4 rez. perd., 21 naud bal.) 9.

„Hoptrans-Sirenos“ iškovojo antrą pergalę iš eilės

Antrą pergalę iš eilės iškovojo Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ (5/9), kurios namuose rezultatu 72:48 (29:14, 18:9, 12:12, 13:13) nugalėjo „Šiaulių-Universiteto“ (0/14) komandą.

Pirmą pirmojo ketvirčio pusę kova vyko apylygiai, tiek viena, tiek kita komanda išsiverždavo į priekį. Kėlinio pabaigoje „Sirenos“ įjungė aukštesnę pavarą ir sužaidusios sėkmingą atkarpą 12:0 po pirmojo kėlinio susikrovė jau 15 taškų pranašumą – 29:14.

Antrame ketvirtyje kaunietės vis tolo ir po Gintarės Jasiunskaitės dvitaškio įgijo dar tvirtesnį pranašumą – 41:23. Vos 9 taškus „Šiaulių-Universiteto“ ekipai leidusios įmesti „Sirenos“ po antrojo kėlinio išsiveržė labiau nei įtikinamu pranašumu – 47:23.

Antroje rungtynių pusėje kaunietės neatsipalaidavo ir Šiaulių ekipai priartėti neleido. Iki kėlinio likus žaisti kiek daugiau nei dvi minutes, „Sirenų“ pranašumas šoktelėjo iki 26 taškų – 57:31, o prieš paskutines dešimt minučių pranašumas išliko įtikinamas – 59:35.

Paskutinį ketvirtį 5 iš eilės taškais pradėjo Šiaulių komandos žaidėja Aistė Tamutytė ir kiek sušvelnino savo komandos atsilikimą – 40:59. Tačiau „Sirenos“ vėl šovė į priekį ir susikrovė jau nebepavejamą pranašumą – 70:41, o rungtynes baigė pergalę iškovodamos rezultatu 72:48.

„Hoptrans-Sirenos“: A. Baronėnaitė 20 (28 naud. bal.), R. Žemantauskaitė-Matlašaitienė ir K. Balčiūnaitė (10 atk. kam., 26 anud. Bal.) po 15, G. Jasiunskaitė 10.

„Šiauliai-Universitetas“: N. Bohdan (5 atk. kam., 17 naud. bal.) 15, A. Tamutytė ir U. Bukauskaitė po 6.