Tai buvo antra „Žalgirio“ pergalė per dvi dienas ir jau 17-ta iš eilės LKL pirmenybėse.

Per pertrauką tarp pirmo ir antro kėlinių aikštėje prapliupo „Žaislų lietus“ – taip į areną pliušinius žaislus atsinešę žiūrovai prisidėjo prie kilnaus tikslo ir juos paaukojo sunkiai gyvenančioms šeimoms.

Rungtynių eiga:

Aukštaūgių vedamas „Žalgiris“ susitikimą pradėjo atkarpa 7:2. Taškais atsakė Jonathanas Lee bei Julius Jucikas ir svečiai sumažino deficitą (11:7). Taškų sąskaitą tritaškiu metimu atidarė ir Artūras Milaknis, tačiau kitoje aikštelės pusėje žalgiriečiai nesulaikė J. Juciko – 16:10. Iniciatyvos ėmėsi Paulius Jankūnas ir Robertas Javtokas (20:12), tačiau Vytautas Šulskis pataikė iš toli ir neleido kauniečiams nutolti – 20:16. Ketvirtį ekipos baigė apsikeisdamos taškais ir po pirmų dešimties minučių pirmavo „Žalgiris“ – 22:18.

Raynas Olanderis pelnė penkis taškus, dvitaškį pridėjo J. Lee ir Gintaras Krapikas buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės (28:27). J. Jucikas ir toliau sėkmingai grūmėsi po krepšiu, pelnė du taškus su pražanga ir išvedė „Šiaulius“ į priekį – 30:32. Jamesas Andersonas ir Rolandas Alijevas apsikeitė dvitaškiais, o Edgaras Ulanovas įdėjo iš viršaus ir svečiams paliko tik minimalią persvarą – 36:37.

Po ilgosios pertraukos kauniečiai perėmė rungtynių kontrolę į savo rankas, Edgaras Ulanovas dukart pataikė iš toli ir aikštelės šeimininkai spurtavo 10:2. Gedimino Petrausko paprašyta minutės pertraukėlė davė vaisių ir šiauliečiai po Gintaro Leonavičiaus ir V. Šulskio taškų priartėjo (48:46). J. Andersono du tolimi metimai vėl leido „Žalgiriui“ šiek tiek atitrūkti, bet į tai J. Lee atsakė keturiais taškais iš eilės (54:50). Po trijų kėlinių Lietuvos čempionai pirmavo 56:54.

Lemiamą ketvirtį Artūras Milaknis pradėjo pelnydamas penkis taškus iš eilės (61:56). Svečių bėdos tęsėsi: po keturių Dariaus Songailos taškų kauniečiai įgijo dešimties taškų pranašumą – 68:58. Po šio spurto „Šiauliai“ bandė naikinti deficitą, tačiau žalgiriečiai iniciatyvos iš savo rankų neišleido ir iškovojo pergalę.

„Žalgiris“: Jamesas Andersonas 16, Artūras Milaknis 11, Edgaras Ulanovas 10 taškų.

„Šiauliai“: Julius Jucikas 13, Gintaras Leonavičius 10, Jonathanas Lee 8 taškai.