Iki tol „Šiauliai“ šiame sezone buvo tik du kartus - prieš LKL grandus Kauno „Žalgirį“ ir Vilniaus „Lietuvos rytą“.

Šeimininkai sėkmingiau pradėjo mačą ir pirmavo 11:6, vėliau - 20:15, tačiau tada penkių minučių atkarpą pralaimėjo net 0:16 ir leido „Baltams“ įgyti 11 taškų persvarą (31:20).

Nors trečiajame ketvirtyje po dviejų Valdo Vasyliaus baudos metimų komandas teskyrė jau tik 3 taškai (50:53), „Baltai“ netrukus vėl trūktelėjo į priekį ir prasidėjus lemiamam kėliniui atstatė turėtą dviženklį pranašumą - 65:54 (likus žaisti 8 min.).

Tačiau šiauliečiai vis tiek nesutiko pasiduoti ir po Arvydo Šikšniaus bei Rashauno Broaduso taškų beveik pavijo varžovus - 76:77 (likus žaisti 1 min. 30 sek.). Visgi kitos atakos metu iš toli pataikė Žygimantas Janavičius (80:76) ir svečiai atsilaikė bei išsivežė pergalę rezultatu 87:83.

Šiaulių „Šiauliai“ - Kauno „Baltai“ 83:87 (20:22, 16:22, 16:16, 31:27).

„Šiauliai“: Denzelis Bowlesas 30 (13/21 dvitaškiai, 14 atk. kam.), Valdas Vasylius 17, Cameronas Longas 13, Rashaunas Broadusas ir Arvydas Šikšnius po 8 taškus.

„Baltai“: Žygimantas Janavičius 16 (2/3 tritaškiai, 6 rez. perd.), Mario Delašas 15 (5/7 dvitaškiai, 1/1 tritaškis), Edgaras Ulanovas 12, Mindaugas Kupšas ir Siimas-Sanderis Vene po 10 taškų.

Kitoje dvikovoje Vilniaus „Sakalų“ (3/7) klubas išvykoje tik po dramatiškos kovos 95:96 (20:29, 20:31, 23:15, 32:21) nusileido Klaipėdos „Neptūno“ (4/4) krepšininkams.

Po dviejų kėlinių klaipėdiečiai turėjo net 20 taškų persvarą (60:40), o trečio kėlinio pabaigoje pirmavo 23 taškais - 73:50, bet valią ir ryžtą pademonstravę „Sakalai“ sugebėjo panaikinti milžinišką deficitą ir net persverti rezultatą savo naudai (95:91 paskutinėmis sekundėmis), tačiau paskui vaikiškai suklydo ir padovanojo pergalę šeimininkams.

Kaip rašo oficiali „Sakalų“ svetainė, iki dvikovos pabaigos likus 13 sekundžių D. Pukis realizavo abi baudas – 95:91, bet čia pat jis buvo nubaustas nesportine pražanga. M. Girdžiūnas realizavo abi baudas, o M. Mažeika pataikė iš toli – 96:95. „Sakalų“ antpuoliui liko 2 sekundės, tačiau E. Baniulio dvitaškis skriejo pro šalį.

Klaipėdos „Neptūnas“ - Vilniaus „Sakalai“ 96:95 (29:20, 31:20, 15:23, 21:32).

„Neptūnas“: Laurynas Mikalauskas 24, Martynas Mažeika 23, Simas Galdikas ir Mindaugas Girdžiūnas po 12 taškų.

„Sakalai“: Evaldas Baniulis 26 (4/8 tritaškiai), Deividas Pukis 20, Laurynas Samėnas 9, Edvinas Jezukevičius 8 taškai (9 min., 5 pražangos, 5 klaidos).

Ne ką mažiau dramatišką pergalę iškovojo ir Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (4/5) ekipą, kuri namuose tik po pratęsimo 75:72 (19:18, 19:16, 19:16, 10:17; 8:5) įveikė Palangos „Naglį“ (2/8).

Šeimininkams pratęsimą išplėšė taiklus Eimanto Bendžiaus dvitaškis paskutinėmis sekundėmis - 67:67, o per papildomą laiką „Pieno žvaigždės“ pranoko svečius iš Palangos.

Pasvalio „Pieno žvaigždės“ - Palangos „Naglis“ 75:72 (19:18, 19:16, 19:16, 10:17; 8:5) po pratęsimo.

„Pieno žvaigždės“: Eimantas Bendžius 17 (8 atk. kam.), Evaldas Kairys 13 (11 atk. kam.), Žydrūnas Kelys (8 rez. perd.) ir Paulius Morkeliūnas po 10 taškų.

„Naglis“: Mindaugas Reminas 17 (4/10 tritaškių), Tomas Rinkevičius ir Nikita Barinovas po 13, Dane'as Johnsonas 12, Bilalas Bennas 9 taškai (9 atk. kam., 7 klaidos).