Atkovoti kamuoliai. Per pirmąją rungtynių pusę šiauliečiai itin pagirtinai kovėsi po krepšiu. Aikštelės šeimininkai buvo atkovoję net 9 kamuoliais daugiau (25 prieš 16), tačiau tai neleido prieš ilgąją pertrauką turėti pranašumo.

Spurtas. Beveik įpusėjus trečiajam kėliniui komandas skyrė 4 taškai (49:53), tačiau tada „Šiauliai“ atsakė spurtu 8:0 ir išsiveržė į priekį (57:53).

Intriga. Prabėgus penkioms minutės paskutiniame ketvirtyje rezultatas buvo lygus (82:82). Likus kiek daugiau nei 60 sekundžių komandas skyrė 3 taškai (88:91). Po Giedriaus Staniulo taiklaus baudos metimo pasvaliečių pranašumas padidėjo iki 4 taškų (88:92). Per likusias sekundes „Šiauliai“ nesukūrė stebuklo ir pergalę šventė svečiai – 90:94

„Šiauliai“: Mike'as Scottas 25, Artūras Jomantas 21 (9 atk. kam.), Cameronas Ayersas ir Davidas Dudzinskis po 12 taškų.

„Pieno žvaigždės“: Steponas Babrauskas 21 (4/5 tritaškiai), Derrickas Low 18, Ramone‘as Moore‘as 13, Osvaldas Olisevičius 12 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (6)