Susitikimą ekipos pradėjo apsikeisdamos taikliomis atakomis (5:5). Po Roko Giedraičio taškų aikštelės šeimininkai nutolo (14:7). Gytis Sirutavičius ir Osvaldas Olisevičius pataikė iš toli ir svečiai priartėjo (16:15), o po pirmojo kėlinio „Šiauliai“ pirmavo 18:15.

Aidas Viskontas antrą kėlinį pradėjo pelnydamas keturis taškus iš eilės (18:19). Dar penkis taškus iš eilės pridėjo G. Sirutavičius ir svečiai nutolo (20:27). Evaldas Kairys užsidirbo nesportinę pražangą ir „Šiauliai“ išlygino rezultatą (27:27). Dar vieną nesportinę pražangą užsidirbo Osvaldas Olisevičius ir aikštelės šeimininkai perėmė iniciatyvą (37:27). Po dviejų kėlinių šiauliečiai buvo priekyje 48:37.

Po didžiosios pertraukos žaidimas išsilygino, tačiau dviženklę persvarą ir toliau išlaikė aikštelės šeimininkai (66:54).

Po R. Giedraičio dėjimo „Šiaulių“ persvara padidėjo iki 16-ikos taškų (76:60). Manto Šerniaus paprašyta minutės pertraukėlė vaisių nedavė: „Šiauliai“ ir toliau kontroliavo žaidimo eigą ir iškovojo įtikinamą pergalę rezultatu 91:74.

„Šiauliai“: Rokas Giedraitis 24 (5/8 dvitaškiai, 4/6 tritaškiai, 2/2 baudos), Jonathanas Lee 20 (5/8 dvitaškiai, 2/2 tritaškiai, 4/4 baudos), Gintaras Leonavičius 12 taškų.

„Pieno žvaigždės“: Laimonas Kisielius 20, Gytis Sirutavičius 15 (8/8 baudos), Alexanderis Oriakhi (10 at. kam.) ir Osvaldas Olisevičius po 10 taškų.

Prisijunk prie tūkstančių sporto mėgėjų bendruomenės – tapk DELFI Sporto draugu „Facebook“, sužinok šviežiausias naujienas iš sporto arenų, dalinkis įžvalgomis ir komentarais!