Kitose trečiadienio rungtynėse Prienų „TonyBet“ savo aikštėje susitiko su Utenos „Juventus“ komanda, nugalėjo varžovus rezultatu 92:75 (25:18, 18:21, 22:21, 27:15) ir iškovojo penktą pergalę iš tiek pat galimų.

Uteniškiams tai buvo trečia nesėkmė per keturis šalies pirmenybių turus.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo Gintaras Kadžiulis, pelnęs 20 taškų.

Aikštės šeimininkai nuo pat susitikimo pradžios išsiveržė į priekį ir ilgą laiką kontroliavo situaciją aikštelėje. Antro kėlinio pradžioje po Dainiaus Šalengos ir G. Kadžiulio metimų „Tonybet“ klubas pirmą kartą šiame mače įgijo dviženklę persvarą – 30:20.

Visgi uteniškiai daugiausiai aikštės gynybos ir greitų atakų dėka netruko gerokai sumažinti atsilikimą (26:30), o kėlinio pabaigoje skirtumas liko minimalus – 39:40. Nors paskutinė antro ketvirčio ataka priklausė „Juventus“ klubui, Keyronas Sheardas prarado kamuolį, o Žygimantas Janavičius tritaškiu aidint paskutinei ketvirčio sirenai padidino prieniškių atotrūkį iki keturių taškų – 43:39.

Trečiame kėlinyje aikštelėje ir toliau vyko atkakli kova, o po Karolio Petrukonio dvitaškio likus žaisti tris minutes Vitoldo Masalskio komandos deficitas ir vėl tapo minimalus – 52:53. Nors uteniškių puolimas ir toliau veikė neblogai, D. Šalengos ir Laimono Kisieliaus tikslios atakos neleido „Juventus“ komandai panaikinti atsilikimo iki pat kėlinio pabaigos – 60:65.

Lemiamo ketvirčio pradžią sėkmingiau sužaidė Prienų klubas, kuris laimėjo keturių minučių atkarpą 8:1 ir padidino pranašumą iki 12-os taškų – 73:61. Lemiamu komandai momentu čiurnos traumą patyrė „Juventus“ ekipos lyderis K. Sheardas ir mačo baigtis tapo aiški.

Paskutinėmis minutėmis situacija aikštelėje beveik nepasikeitė ir aikštės šeimininkai iškovojo pergalę rezultatu 92:75.

„Pieno žvaigždės“ (2/2) - „Šiauliai“ (1/4) - 71:65 (14:8, 17:20, 22:24, 18:13).

„Pieno žvaigždės“: Artūras Jomantas 19, Egidijus Dimša 18 (11 atk. kam.), Darrickas Leonardas ir Rolandas Alijevas po 10, Žygimantas Jonušas 5, Ingusas Bankevicas 3, Paulius Sorokas, Evaldas Kairys ir Derrickas Carteris po 2 taškus.

„Šiauliai“: Judsonas Dillardas 21 (13 atk. kam.), Vytautas Šulskis 13, Eigirdas Žukauskas 8, Derekas Needhamas 7, Darius Pakamanis ir Julius Jucikas po 5, Chrisas Cooperis 4, Ovidijus Galdikas 2 taškai.

„TonyBet“ (5/5) - „Juventus“ (1/3) - 92:75 (25:18, 18:21, 22:21, 27:15).

„TonyBet“: Gintaras Kadžiulis 20, Laimonas Kisielius 19, Žygimantas Janavičius 17, Dainius Šalenga 11, Martynas Linkevičius 9, Artūras Valeika 8, Vaidas Čepukaitis 5, Paulius Ivanauskas 3 taškai.

„Juventus“: Keyronas Sheardas 17, Nikita Barinovas 13, Edgaras Stanionis 11, Karolis Petrukonis 8, Aidas Viskontas 6, Averonas Kelvinas Matthewsas ir Saulius Kulvietis po 2 taškus.