Aikštelės šeimininkai rungtynes pradėjo spurtu 4:0. Panevėžiečiams pirmuosius taškus įspūdingu dėjimu su pražanga pelnė komandos legionierius Ivanas Nelyubovas. Arvydas Šikšnius jau kitoje atakoje pataikė tolimą metimą ir padidino „Juventus“ pranašumą (7:2).

Abi komandos ir toliau keitėsi rezultatyviomis atakomis, bet įpusėjus pirmam kėliniui nedidelę persvarą turėjo uteniškiai (15:10). Po Simo Buterlevičiaus taiklių baudų metimų bei Rashauno Broaduso dvitaškio skirtumas išaugo iki rekordinio (19:12). Tačiau uteniškiai nesugebėjo išsaugoti turėto pranašumo ir po pirmųjų 10 žaidimo minučių pirmavo rezultatu 21:18.

Antrajame ketvirtyje uteniškiai surengė spurtą 10:0 ir įpusėjus kėliniui pabėgo į priekį 35:20. Situaciją „Lietkabelio“ ekipoje bandė gelbėti dvitaškį pataikęs I. Nelyubovas, tačiau Nikita Barinovas smeigė tritaškį ir pratęsė sėkmingą aikštelės šeimininkų atkarpą (38:22). Po dviejų kėlinių „Juventus“ užtikrintai pirmavo – 46:26.

Vaizdas aikštelėje nesikeitė ir trečiajame kėlinyje, o sužaidus beveik pusę ketvirčio uteniškiai jau turėjo 24 taškų pranašumą (54:30). „Lietkabeliui“ po ilgos pertraukos taškus pelnė Valdas Dabkus, tačiau skirtumas tarp komandų išliko tie patys 24 taškai (56:32). Per likusį trečiojo kėlinio laiką „Lietkabeliui“ šiek tiek pavyko sumažinti didžiulę „Juventus“ krepšininkų persvarą, bet po 30 žaidimo minučių aikštelės šeimininkai vis dar turėjo solidų pranašumą – 59:41.

„Juventus“ užtikrintai kontroliavo žaidimą ir ketvirtajame kėlinyje. Įpusėjus kėlniui skirtumas tarp ekipų vėl buvo 20 taškų (67:47). Utenos krepšininkai šventė užtikrintą pergalę rezultatu 78:61.