Besibaigiant dvikovai vilniečiai pirmavo net 41 taško skirtumu (96:65), bet paskutinę minutę leido savo oponentams kiek jį sumažinti.

Antro kėlinio pabaigoje svečių gynėjas Jokūbas Gintvainis po susidūrimo su Antanu Kavaliausku patyrė kairės rankos traumą, išėjo į rūbinę ir nebegrįžo.

Buvęs „Lietuvos ryto“ žaidėjas Dovydas Rediko savo pirmuosius taškus pelnė dvitaškiu metimu po prasiveržimo sužaidus jau 32 minutes.

Šeimininkai metė net 48 baudas, pataikė 31-ą (65 proc.).

„Lietuvos rytas“: Artūras Gudaitis (4/5 dvitaškiai, 11/15 baudos) ir Adas Juškevičius (4/8 tritaškiai) po 19, Antanas Kavaliauskas 16 (5/5 dvitaškiai, 6/8 baudos), Nicolas Laprovittola ir Kšyštofas Lavrinovičius po 9 taškus.

„Pieno žvaigždės“: Osvaldas Olisevičius 15, Ramone'as Moore'as 13, Derrickas Low 11, Andrijus Agafonovas 10, Steponas Babrauskas 9... Dovydas Redikas 4 taškai (2/6 dvitaškiai, 0/1 tritaškis).

Tuo metu mače uostamiestyje Klaipėdos „Neptūno“ (8/7) krepšininkai 82:65 (21:6, 20:18, 23:20, 18:21) pranoko Utenos „Juventus“ (9/7) ekipą ir atkeršijo jai už nesėkmę pirmame rate 76:79.

Beje, tai buvo pirma Dainiaus Adomaičio pergalė stovint prie „Neptūno“ vairo prieš savo buvusius auklėtinius, su kuriais praėjusį sezoną jis iškovojo LKL bronzos medalius.

„Neptūnas“: Donatas Zavackas 15 (3/5 tritaškiai), Mindaugas Girdžiūnas 12, Martynas Mažeika ir Arnas Butkevičius po 10, Danielis Ewingas 9 taškai.

„Juventus“: Arminas Urbutis 19, Spenceris Butterfieldas 13, Laurynas Samėnas 8 taškai.

LKL turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų skirtumas):