Tai paaiškėjo po antrosios ketvirtfinalio dvikovos, kurią Kėdainiuose Dainiaus Adomaičio auklėtiniai laimėjo 93:69 (20:19; 27:10; 27:21; 19:19) ir serijoje per vargo triumfavo 2:0. Pirmoje akistatoje „Lietuvos rytas“ Vilniuje laimėjo net 104:46.

Lietuvos čempionų titulą ginantys „Žalgirio“ krepšininkai savo ketvirtfinalio seriją baigė šeštadienį. Kauniečiai seriją 2:0 laimėjo prieš Pasvalio „Pieno Žvaigždžių“ ekipą (83:73 ir 80:74). Pusfinalio serija vyks iki dviejų pergalių. Namų aikštės pranašumą turės reguliariajame sezone triumfavo Vilniaus komanda. Ji žalgiriečius šiemet įveikė abu kartus: Vilniuje - 90:58, Kaune - 86:84.

Rungtynių eiga:

Susitikimo pradžioje komandos apsikeitė taikliomis atakomis - 2:2. Varžovų ekipoje grėsmę vilniečių gynybai pradėjo kelti T.Jogėla, tačiau J. Palaciosas ir D. Songaila atsakė metimais iš po krepšio - 8:6. M. Gecevičius smeigė tritaškį, bet „Nevėžio“ klubas pirmavo (13:16). A. Kavaliauskas pataikė iš vidutinio nuotolio ir po pirmojo kėlinio svečiai turėjo minimalią persvarą - 20:19.

„Lietuvos rytas“ galingai pradėjo antrą ketvirtį ir laimėjo atkarpą 9:0 (29:19, 12 min.). Vilniečiai neketino sustoti - S.Babrauskas pelnė septintąjį tašką iš eilės, R.Seibutis dėjimu baigė ataką ir šeimininkai buvo priversti prašyti minutės pertraukėlės (34:19). Aikštėje pasirodė ir traumą išsigydęs puolėjas S.Jelovacas, kuris iš karto pasižymėjo puolime - 38:21. Po dviejų kėlinių užtikrintai pirmavo „Lietuvos rytas“ - 47:29.

Po pertraukos sostinės komanda toliau krovėsi pranašumą (74:42). „Nevėžio“ gynėjas Š. Kulevičius bandė švelninti skirtumą - 74:50. Paskutinio ketvirčio pradžioje D. Adomaitis suteikė galimybę pasireikšti ir jaunajam Edvinui Šeškui, kuris pakeitė R. Seibutį. „Lietuvos ryto“ ekipa varžovus įveikė užtikrintai - 93:69.

„Lietuvos rytas“: Juanas Palaciosas 19 (9/11 dvit.), Steponas Babrauskas 15 (3/3 dvit., 3/5 trit.), Darius Songaila (7 atk. kam., 4 rez. perd.) ir Stevanas Jelovacas (8 atk. kam.) po 14, Renaldas Seibutis 8 taškai.

„Nevėžis“: Šarūnas Kulevičius 20 (4/8 trit.), Gintaras Leonavičius 16, Povilas Butkevičius 13 (8 atk. kam.), Tauras Jogėla 8 taškai.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (118)