Po lygios pradžios (14:14) svečiai iš Vilniaus nežymiai atitrūko pirmo kėlinio pabaigoje (18:25). Antrame ketvirtyje tęsėsi apylygus žaidimas, nors iniciatyva visą laiką priklausė „Lietuvos rytui“ (20:30, 36:45, 39:48, 42:50).

Trečiame kėlinyje „Nevėžio“ krepšininkai spurtavo 11:4 ir pasivijo varžovus 53:54. Netrukus Kėdainių klubas dar kartą lipo sostinės ekipos atstovams ant kulnų 59:60. Bet tada „Lietuvos rytas“ matyt, nusprendė baigti pokštus aikštėje, laimėjo atkarpą 18:2 ir pabėgo nuo aikštės šeimininkų.

Paskutinis ketvirtis buvo jau tik formalumas.

Rezultatas:

„Nevėžis“ (1/4) - „Lietuvos rytas“ (3/0) - 80:102 (18:25, 24:25, 19:28, 19:24)..

„Nevėžis“: Mindaugas Girdžiūnas 19, Andrius Aleksandrovas 14, Šarūnas Kulevičius 13, Gediminas Žylė 10, Tony Bishopas 8, Tomas Černeckis ir Paulius Semaška po 5, Darius Šilinskis 4 (6 atk. kam.), Rolandas Jakštas 2 taškai.

„Lietuvos rytas“: Deividas Dulkys 19, Nemanja Nedovičius 17, Mindaugas Katelynas (7 atk. kam.) ir Janis Blūmas po 11, Artūras Jomantas ir Eimantas Bendžius po 10, Dovydas Redikas 9, Vilmantas Dilys 8, Dejanas Ivanovas 4, Simas Buterlevičius 3 taškai. Steponas Babrauskas taškų nepelnė (03:19 min.). Predragas Samardžiskis ir Leonas Radoševičius nežaidė.