„Rūdupiui“ tai buvo 14-a pergalė čempionate, o „Lietuvos rytui“ - 4-a nesėkmė.

Mačą kur kas geriau pradėjo pirmuosius 6 taškus pelnę aikštės šeimininkai. Rūdupis netrukus spurtavo 8:1, 11:4, 17:10. Didžiąją pirmo ketvirčio dalį vyko atkaklus, apylygis žaidimas. Vilniečiai buvo priartėję 16:20, bet Prienų klubas sugebėjo išsaugoti persvarą ir po pirmų 10 minučių pirmavo 27:17.

Antrame kėlinyje „Rūdupis“ įgijo dviženklį pranašumą. „Lietuvos rytui“ sykį pavyko apkarpyti skirtumą iki 4 taškų, tačiau jis iškart ir vėl padidėjo. Kur kas geriau pirmos mačo pusės gale žaidusi Prienų komanda įpusėjus mačui pirmavo 50:37.

„Lietuvos rytui“ buvo pavykę priartėti 63:68, bet Prienų krepšininkai ketvirto kėlinio viduryje vėl saugiai nutolo 82:71. Rūdupis iškovojo pelnytą pergalę 96:82.

Tokiu būdu Kauno "Žalgiris" užsitikrino reguliaraus sezono nugalėtojo titulą bei visuose atkrintamųjų varžybų etapuose turės savo aikštelės pranašumą.

Kitose rungtynėse Šiaulių „Šiauliai“ namuose kovojo su Panevėžio „Techasu“ ir nugalėjo priešininkus po pratęsimo rezultatu 77:72 (18:15, 20:16, 14:13, 12:20, 13:8). Gebėjimą gerai gintis ketvirtajame kėlinyje pademonstravusi "Šiaulių" ekipa palaužė kovinguosius panevėžiečius ir atsirevanšavo už nesėkmę pirmajame tarpusavio mače.

Trečiame mače Klaipėdos „Neptūnas“ savų žiūrovų akivaizdoje rungtyniavo su Vilniaus „Sakalais“ ir iškovojo pergalę 86:76 (19:13, 18:26, 24:22, 25:15, 28:21).

„Rūdupis“ - „Lietuvos rytas“ - 96:82 (25:17, 23:20, 18:24, 28:21).

„Rūdupis“: Vytenis Lipkevičius 20 (7 atk. kam., 1/2 dvitaškiai, 5/5 tritaškiai, 3/4 baudos), Gediminas Orelikas (7 rez. perdav., 5/8 tritaškiai) ir Adas Juškevičius (10/12 baudų) po 16, Giedrius Jankauskas 11, Justas Sinica 10, Povilas Butkevičius 9 (6 atk. kam.), Robertas Bitinas 7, Evaldas Dainys 5, Edgaras Želionis 2 taškai.

„Lietuvos rytas“: Milko Bjelica 17 (5 atk. kam.), Simas Jasaitis 15 (6 atk. kam., 3/6 tritaškiai), Martynas Gecevičius 14 (4/6 tritaškiai, 2/6 baudos), D. J. Strawberry 13, Kenanas Bajramovičius 9 (5 atk. kam.), Steponas Babrauskas 7 (1/4 baudos), Bradas Newley 5, Jonas Valančiūnas 2 taškai (10:36 min., 5 atk. kam., 1/2 dvitaškiai, 3 klaid., 4 pražang). Artūras Jomantas (13:05 min.) taškų nepelnė, Simas Buterlevičius, Cemalis Nalga ir Karolis Petrukonis - neregistruoti.

„Šiauliai“ - „Techasas“ - 77:72 (18:15, 20:16, 14:13, 12:20, 13:8), - po pratęsimo.

„Šiauliai“: Davidas Weaveris 17, Mindaugas Žukauskas 15, Darius Gvezdauskas 15, Žygimantas Janavičius 11 taškų.

„Techasas“: Gintaras Leonavičius 19, Tomas Rinkevičius 14, Tomas Černeckis 11, Marius Valukonis 10 taškų (apie šio mačo statistiką informuoja BasketNews.lt).

„Neptūnas“ - „Sakalai“ - 86:76 (19:13, 18:26, 24:22, 25:15).

„Neptūnas“: Mantas Ruikis 18 (3/7 tritaškiai, 8 atk. kam.), Julius Žurna 14, Valdas Vasylius 13 (7 atk. kam.), Arturas Bruninis ir Martynas Mažeika po 12 taškų.

„Sakalai“: Edvinas Jezukevičius 13 (8 atk. kam.), Arvydas Gydra ir Virginijus Sirvydis (1/6 tritaškiai, 6 atk. kam.) po 11, Evaldas Baniulis 9, Rolandas Matulis ir Mantas Kadzevičius po 7 taškus.