Pirmame ketvirtyje kova vyko apylygiai ir po pirmų dešimties minučių minimaliu rezultatu pirmavo „Aistės“ – 16:15. Antrame kėlinyje kova ir toliau vyko taškas į tašką, tačiau šeimininkėms pavyko išsiveržti į priekį ir prieš ilgąją pertrauką jau pirmauti – 31:29.

Antroje rungtynių dalyje „Aistėms“ ir vėl pavyko susigrąžinti iniciatyvą į ir persverti rezultatą savo naudai – 49:45. Paskutiniame ketvirtyje „Fortūna“ įjungė aukštesnę pavarą ir suaktyvinusios gynybą leido kaunietėms per kėlinį pelnyti vos 7 taškus, kas leido klaipėdietėms išsiveržti į priekį ir švęsti pergalę rezultatu 62:56.

„Aistės-LSU-Paradis“: N. Skadaitė (7 rez. perdav., 20 naud. bal.) 16, J. Marmienė 12, L. Svarytė (17 atk. kam., 27 naud. bal.) ir M. Petrauskaitė po 11 taškų.

„Fortūna“: M. Grigalauskytė (15 atk. kam., 25 naud. bal.) 14, L. Aglinskaitė 11, A. Černeckytė 9, J. Matuzonytė 8 taškai.