Juliaus Pranevičiaus auklėtiniai pirmadienį po ypač nesėkmingo ketvirto kėlinuko 64:69 (13:15, 20:20, 22:15, 9:19) nusileido pirmą pergalę antrame varžybų etape iškovojusiems Kroatijos bendraamžiams ir smuktelėjo į penktą vietą šešių komandų aštuntfinalio E grupėje.

Trečią ketvirto kėlinuko minutę lietuviai pirmavo 61:52, bet vėliau šešių minučių atkarpą pralaimėjo 0:15 ir varžovai išsaugojo pergalingą rezultatą.

Lietuvių gretose sėkmingiausiai žaidė Arnoldas Kulboka (19 tšk.), Eimantas Stankevičius, Tadas Sedekerskis (13 atk. kam.) ir Rokas Gadiliauskas (po 10 tšk.).

Nugalėtojams po 16 taškų pelnė Luka Kotrulja ir Krešimiras Ljubičičius, 15 - Mate Kalajžičius.

Antradienį lemiamas grupės turnyro rungtynes jaunieji Lietuvos krepšininkai žais su Bosnijos ir Hercegovinos komanda, kuri pirmadienį rimčiau nepasipriešino pergalingai žaidžiantiems serbams - 52:89 (9:27, 15:23, 14:19, 14:20). Norint patekti į ketvirtfinalį lietuviams reikia ne tik nugalėti bosnius, bet ir laukti kroatų nesėkmės rungtynėse su Turkija.

Paskutinėse E grupės turnyro rungtynėse pirmadienį Latvija pralaimėjo Turkijos komandai 46:73 (6:22, 7:19, 17:16, 16:16) .

E grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai):