S. Serapinas susitikimą pradėjo starto penkete ir aikštelėje praleido šiek tiek daugiau nei 33 minutes. Krepšininkas pelnė 11 taškų (1/3 dvitaškių, 3/10 tritaškių), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, po 2 sykius pažeidė taisykles bei suklydo.

B. Veikalas rungtynėms registruotas nebuvo. Žaidėjas mačą praleido dėl traumos.

D.Zavackas buvo rezultatyvus, bet jo ekipa suklupo

Pralaimėjimą patyrė ir Donato Zavacko atstovaujama Liudvigsburgo "EnBW" (3-6) komanda. Pastaroji išvykoje 58:67 (13:19, 17:11, 9:17, 19:20) turėjo pripažinti Viuzburgo "s.Oliver Baskets" (7-3) krepšininkų pranašumą.

Mačą startiniame penkete pradėjęs D.Zavackas per kiek daugiau nei 27 minutes surinko 14 taškų (1/4 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 6/7 baudų). Puolėjas taip pat atkovojo 6 kamuolius, po 4 kartus prasižengė ir suklydo.

Pagal pelnytus taškus lietuvį šiose rungtynėse aplenkė tik Viuzbergo ekipos gynėjas Johnas Little'as (15 tšk.).

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.