Petras Baločka šeimininkams pelnė 9 taškus, atkovojo 5 kamuolius bei kartą prasižengė. Per 16 su puse minutės (16:29) jis pataikė 4 dvitaškius iš 9 bei vienintelį baudos metimą.

Pusketvirtos minutės (03:31) aikštelėje praleidęs Povilas Šakinis taškų nepelnė bei kartą prasižengė.

25 taškus nugalėtojams pelnė Andrew Mitchellas, 13 - Antonas Saksas, 11 - Martinas Ringstromas, 10 - Gordonas Wattas.

Svečių ekipoje sėkmingiausiai žaidė Omaras Krayemas (26 tšk.), Jasonas Thomas (13 tšk.) Ryanas Zamrozas ir Christopheris Mc Knightas (12 taškų).

Antrą vietą reguliariame sezone užėmusi Manto Griškėno atstovaujama Sioderteljės „Kings“ komanda namuose 109:77 (31:24, 33:15, 19:22, 26:16) sutriuškino Luleo „LF Basket“ ekipą, kuris reguliariame sezone liko šeštas.

Mantas Griškėnas prie pergalės prisidėjo 6 taškais, 4 atkovotais ir 1 perimtu kamuoliu, 4 rezultatyviais perdavimais ir 3 pražangomis. 25 su puse minutės (25:34) žaidęs lietuvis pataikė 3 dvitaškius iš 9, tačiau visi 3 tritaškiai metimai buvo netaiklūs.

27 taškus į svečių krepšį įmetė Johnellas Smithas, 26 - Kennethas Simmsas, 22 - Dino Pita.

Pralaimėjusiųjų gretose išsiskyrė Niklas Sellinas (20 tšk.), Marcusas Relphorde'as (12 tšk.) ir Keithas Ramsey'us (11 taškų).