Starto penkete rungtynes pradėjęs D. Slanina per 24 minutes įmetė 10 taškų (3/3 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 4/5 baudos), atkovojo 2 bei perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 2 varžovų pražangas, sykį suklydo ir baigė pasirodymą dėl išnaudoto pražangų limito.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė atitinkamai 24 ir 23 taškus surinkę Troy'us Bellas ir Dawanas Robinsonas. Buvusio ilgamečio Italijos nacionalinės rinktinės "centro" Roberto Chacigo sąskaitoje - 15 taškų ir 8 atkovoti kamuoliai.

Pralaimėjusiems Michaelas Hicksas pelnė 23, Stevenas Crispinas (4/8 tritaškiai, 8 rez. perd., 4 per. kam.) ir Kieronas Achera (5 atk. kam.) - po 16 taškų.

A.Kavaliauskas svariai prisidėjo prie komandos pergalės

Pergalę iškovojo penktą vietą užimanti Antano Kavaliausko atstovaujama Verolio "Prima" (18/11) komanda, šeštadienį savo žiūrovų akivaizdoje 73:69 (16:17, 20:11, 19:17, 18:24) įveikusi Pistojos "Tuscany" (13/16) klubą.

Ant atsarginių žaidėjų suolelio rungtynes pradėjęs A. Kavaliauskas per 27 minutes įmetė 10 taškų (3/10 dvitaškiai, 4/5 baudos), atkovojo 5 (3 - puolime) bei perėmė 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 5 varžovų pražangas, dukart suklydo ir sykį pažeidė taisykles.

Rezultatyviau už lietuvį jo ekipoje žaidė atitinkamai 20 ir 19 taškų surinkę Jarriusas Jacksonas ir Guido Rosselli.

Pralaimėjusiems latvis Janis Porzingis pelnė 18 (7 atk. kam.), Lamaras Varnado (6 per. kam.) ir Josephas Forte - po 14 taškų.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.