Panevėžiečiai šiose rungtynėse vertėsi be vienam mačui diskvalifikuoto Gintaro Leonavičiaus ir traumas besigydančių Simo Galdiko bei Darjušo Lavrinovičiaus. Nepaisant to, „Lietkabelio“ krepšininkai aikštėje dominavo nuo pirmųjų minučių ir jau iki pertraukos buvo susikrovę net 24 taškų persvarą.

Po poilsio minučių K. Maksvyčio auklėtiniai kiek atleido vadeles gynyboje, tačiau vis tiek laimėjo ir trečiąjį kėlinį (85:57). Lemiamas ketvirtis tebuvo formalumas, bet Alytaus krepšininkai pasinaudojo proga ir sugebėjo kiek apmažinti atsilikimą bei pralaimėjo „tik“ 17 taškų skirtumu.

Akistatoje, kurią stebėjo 2803 žiūrovų, rezultatyviausias su 23 taškais buvo „Dzūkijos“ atstovas Anatolijus Kaširovas. Alytaus komandoje dar pasižymėjo po 12 taškų surinkę Osvaldas Mačernis ir Jamesas Gavinas.

Šeimininkus į pergalę vedė gynėjas Benas Madgenas ir Žygimantas Janavičius (8 atk. kam., 8 rez. perd.), pelnę atitinkamai 17 ir 15 taškų. Donatas Tarolis pridėjo 14, Kšyštofas Lavrinovičius – 12, o Tadas Rinkūnas ir Žygimantas Skučas – po 11 taškų.

Itin apmaudų pralaimėjimą patyrė Prienų-Birštono „Vytautas“ (3/5), kuris Pasvalyje iššvaistė persvarą ir 70:75 (30:18, 20:18, 6:20, 14:19) pralaimėjo „Pieno žvaigždžių“ (4/4) krepšininkams.

Virginijaus Šeškaus vadovaujami prieniškiai pirmo rungtynių pusėje turėjo įtikinamą dviženklę persvarą (38:21 ir 50:34), tačiau po pertraukos visiškai subyrėjo. Ypatingai puolime.

Likus žaisti 30 sek. „Pieno žvaigždės“ pirmavo 71:64, tačiau čia pat sekė greiti Martyno Linkevičiaus ir Tomo Dimšos tolimi šūviai, skirtumą ištirpinę iki minimumo (71:70).

Tačiau stebuklo iki galo išpildyti nepavyko: „Vytautas“ tikslių atakų nebesurengė, o šeimininkai pranašumą įtvirtino naudų metimais – 75:70.

Pasvaliečius į priekį vedė po 15 taškų pelnę Derrickas Low (9 rez. perd.) ir Osvaldas Olisevičius bei po 13 pridėję Andrijus Agafonovas (10 atk. kam.) ir Egidijus Dimša.

„Vytauto“ gretose išsiskyrė T. Dimša, pataikęs 4 tritaškius iš 8 ir surinkęs 20 taškų, bei atitinkamai 13 ir 10 taškų įmetė Mindaugas Kupšas ir Martynas Linkevičius (6 rez. perd.).