Dėl išlikimo lygoje svarbioje autsaiderių akistatoje Virginijaus Šeškaus auklėtiniai 77:90 (25:22, 23:22, 13:20, 16:26) turėjo pripažinti Kėdainių „Nevėžio“ (7-20) pranašumą.

Puolime spindėjęs LiAngelo per 36 minutes pelnė 28 taškus (3/9 dvitaškiai, 6/8 tritaškiai, 4/4 baudos), atkovojo 6 kamuolius, 1 kamuolį perėmė, 2 kartus prasižengė bei surinko 27 naudingumo balus.

Dėl sveikatos problemų mėnesį nežaidęs LaMelo Ballas per 3 minutes pelnė 2 taškus (0/1 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 2/2 baudos) ir kartą suklydo, o būtent po jo pasirodymo aikštėje prasidėjo visos prieniškių problemos.

Nors prieš LaMelo pasirodymą šeimininkai dar pirmavo 52:50, netrukus jie atidavė Kėdainių ekipai iniciatyvą. Paleidę „Nevėžį“ į priekį, prieniškiai jo jau nebesugavo.

LiAngelo savo šou pradėjo jau pirmojo kėlinio pradžioje. Snaiperis per kelias minutes įmetė 4 tritaškius. Amerikiečiui iš viso pelnius 14 taškų, „Vytautas“ po pirmųjų dešimties minučių pirmavo 25:22.

LiAngelo tęsė įspūdingą pasirodymą ir antrajame ketvirtyje, kurio viduryje snaiperis jau buvo surinkęs 20 taškų. Permainingoje kovoje prieš didžiąją pertrauką šeimininkai išsaugojo trapią persvarą 48:44.

Trečiojo ketvirčio pradžioje prieniškiai pirmavo 52:44, bet „Nevėžis“ spurtavo 14:1 bei išsiveržė į priekį 58:53. Tai padaryti padėjo ir ant teisėjų supykusio V. Šeškaus techninė pražanga.

„Vytauto“ negelbėjo ir po mėnesio pertraukos aikštelėje pasirodęs LaMelo Ballas.

Pavargusį Rashauną Broadusą pakeitęs šešiolikmetis savo pasirodymą pradėjo klaida ir dviem netaikliais metimais, tačiau galiausiai jis perėmė vieną kamuolį ir išprovokavęs pražangą sumetė du baudų metimus.

Nors ketvirtojo kėlinio pradžioje „Vytautas“ atsilikinėjo tik 63:66, svečiai iš Kėdainių surengė spurtą 14:2 bei nutolę 80:65 pasiuntė varžovus į nokautą.

„Vytautas“: LiAngelo Ballas 26, Tomas Dimša 13, Rashaunas Broadusas ir Eigirdas Žukauskas (9 atk. kam.) po 10.

„Nevėžis“: Justas Tamulis 17, Aleksandras Zakarovas ir Gintautas Matulis po 15, Jamesas Woodardas 10.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (58)