Solidžiausiai iš lietuvių žaidė Ovidijus Galdikas, kuris per 19 aikštelėje praleistų minučių pelnė 13 taškų (6/8 dvitaškiai, 1/2 baudos), atkovojo 4 bei perėmė 2 kamuolius, išprovokavo 2 pražangas, po kartą suklydo ir prasižengė bei surinko 15 naudingumo balų.

Šarūnas Vasiliauskas per 23 minutes įmetė 4 taškus (1/4 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 1 kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas, dusyk suklydo ir 4 kartus pažeidė taisykles.

Simas Buterlevičius per 11 minučių prametė abu tritaškius ir kartą suklydo.

18-ą pergalę iškovojo ir vienvaldžiu dvylikos komandų turnyro lyderiu tapo Deniso Krestinino atstovaujamas Zgoželeco „PGE Turow“ klubas, lyderių dvikovoje svečiuose 90:84 (19:21, 16:18, 34:22, 21:23) įveikęs į antrą poziciją smuktelėjusią čempionės titulą ginusią Manto Česnauskio Zelionos Guros „Stelmet“ (17/5) ekipą.

Abu lietuviai buvo registruoti susitikimui, tačiau aikštėje nepasirodė.

Penktą pergalę iškovojo vienuoliktoje pozicijoje likusi Ovidijaus Varanausko atstovaujama Gdansko Starogardo „Polpharma“ (5/17) komanda, svečiuose 84:78 (24:20, 13:19, 19:15, 28:24) nugalėjusi autsaiderį Kolobžego „Kotwica“ (4/18) penketuką.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs Ovidijus Varanauskas pelnė 24 taškus, sugriebė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 4 sykius suklydo ir 3 kartus prasižengė. Per 37 minutes (36:55) jis prametė abu tritaškius, pataikė 8 dvitaškius iš 9 bei realizavo visus 8 baudų metimus.