Vidurio puolėjas iš Lietuvos rungtyniavo 29 minutes per kurias pelnė 16 taškų (7/9 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 9 kamuolius, kartą asistavo komandos draugui, sykį blokavo metimą, 3 kartus suklydo ir 4 sykius prasižengė.

Ketvirtojo kėlinio pirmoje pusėje komandas skyrė tik 2 taškai (66:68). Tuomet J. Valančiūnas sužaidė sėkmingą atkarpą ir leido svečiams įgyti apčiuopiamą pranašumą (82:72).

Dviženklę persvarą susikrovę „Pelicans“ neiššvaistė jos iki pat rungtynių pabaigos ir iškovojo pergalę Portlande.

Ši pergalė leido lietuvio komandai grįžti į pergalingas vėžes. Prieš tai „Pelicans“ nusileido Los Andželo „Lakers“ komandai, o prieš šią nesėkmę fiksavo keturių laimėjimų seriją.

„Trail Blazers“: Jeremy Grantas (5 atk. k., 4 rez. p.) 24, Deandre Aytonas (17 atk. k.) 18, Dalano Bantonas 12, Matisse'as Thybulle'as 7.

„Pelicans“: Trey Murphy 24, Brandonas Ingramas (9 rez. p.) 17, Jonas Valančiūnas 16, Herbas Jonesas (4 atk. k., 5 rez. p.) 14, Naji Marshallas 10.